Pakiety wykończeniowe mieszkań od dewelopera / czy warto brać wykończenie mieszkania u dewelopera

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
megi
Posty: 731
Rejestracja: 05 maja 2015, 16:46

Pakiety wykończeniowe mieszkań od dewelopera / czy warto brać wykończenie mieszkania u dewelopera

Postautor: megi » 21 paź 2022, 15:08

Hej, jakie macie doświadczenia z pakietami wykończeniowymi mieszkań oferowanymi przez deweloperów. Mieszkania są dobrze wykańczane, szybciej można się wprowadzić? Dlaczego warto skorzystać z tej opcji lub dlaczego nie warto brać wykończenia mieszkania przez dewa? Zastanawiam się czy taka opcja jest korzystna. Wydaje się, że oszczędza sporo zachodu przy wykańczaniu mieszkania, ale może tylko mi się tak wydaje. Jak to wygląda waszym zdaniem, warto się w coś takiego pchać, czy lepiej trzymać się z daleka?


MiG
Posty: 19
Rejestracja: 22 lis 2016, 23:10

Re: Pakiety wykończeniowe mieszkań od dewelopera / czy warto brać wykończenie mieszkania u dewelopera

Postautor: MiG » 14 kwie 2023, 15:42

Jeśli chodzi o mieszkanie wykończone przez dewelopera, to ja byłbym raczej ostrożny w podejmowaniu takiej decyzji. Na pewno jest to wygodne, ale jak rozmawiałem z kilkoma znajomymi osobami, to były nie do końca zadowolone z podjętych decyzji, chodziło oczywiście o jakość wykończenia wykonanego przez dewelopera. No i moim zdaniem to daje deweloperowi pewien komfort ukrycia czegoś, czym nie do końca chciałby się pochwalić.

Nowy
Posty: 1651
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: Pakiety wykończeniowe mieszkań od dewelopera / czy warto brać wykończenie mieszkania u dewelopera

Postautor: Nowy » 11 paź 2023, 14:00

Podbijam temat, jesteście zadowoleni z wykończenia mieszkania przeprowadzonego przed dewelopera / firmy współpracujące z deweloperem? Warto zainteresować się taką ofertą, czy jednak lepiej szukać jakiegoś dobrego fachowca na własną rękę?



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości