Lepiej kupić mieszkanie w stanie surowym czy wykończone i umeblowane - co zrobić?

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
BiestekPiter
Posty: 8
Rejestracja: 29 sie 2018, 12:58

Lepiej kupić mieszkanie w stanie surowym czy wykończone i umeblowane - co zrobić?

Postautor: BiestekPiter » 24 sty 2019, 10:19

Jak myślicie – lepiej kupić w stanie surowym jakies mieszkanie czy moze poszukać czegoś umeblowanego, wykończonego i sciagnac sobie to zajecie z glowy? Osobiście zastanawiam się nad kupnem mieszkania na osiedlu Wilania, zawsze podobała mi się ta czesc wawy, a Polnord buduje tam mieszkania całkiem ładne, tylko no właśnie stan deweloperski…


Voldemort
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:52

Re: Lepiej kupić mieszkanie w stanie surowym czy wykończone i umeblowane - co zrobić?

Postautor: Voldemort » 24 sty 2019, 10:54

Nie wahałbym się zrobisz wszystko pod siebie i tak jak ty sobie zaplanujesz

Beja06
Posty: 4
Rejestracja: 01 lut 2019, 9:46

Re: Lepiej kupić mieszkanie w stanie surowym czy wykończone i umeblowane - co zrobić?

Postautor: Beja06 » 01 lut 2019, 10:04

Oczywiście, że to lepsze rozwiązanie, przeciez każdy z nas ma inny gust. Wystarczy tylko troche czasy poświęcić i naprawde można fajnie zrobić sobie samemu wszystko


Tojanarcyzsienazywam
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:16

Re: Lepiej kupić mieszkanie w stanie surowym czy wykończone i umeblowane - co zrobić?

Postautor: Tojanarcyzsienazywam » 31 paź 2019, 11:36

Moim zdaniem lepiej wybrać stan zupełnie surowy i zrobić wszystko zgodnie ze swoimi oczekiwaniami :) deweloper u którego kupujemy ma w ofercie wykończenia pod klucz, przesuwanie ścian itd, ale wolimy sami się tym zająć ;)

qbait
Posty: 87
Rejestracja: 11 gru 2018, 12:49

Re: Lepiej kupić mieszkanie w stanie surowym czy wykończone i umeblowane - co zrobić?

Postautor: qbait » 22 lis 2019, 16:23

Kwestia gustu. Ja teraz wolę jednak z drugiej ręki. Budowlanka po IT to najbardziej rozwydrzona branża. Strasznie mi szła współpraca z fachowcami ;)
Jeśli miałbym zaufaną ekipę i czas na decyzje co dokładnie chcę to wziąłbym stan surowy.



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość