Drzwi zewnętrzne - proszę o poradę / jakie drzwi wybrać

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
pawli11
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2019, 12:13

Drzwi zewnętrzne - proszę o poradę / jakie drzwi wybrać

Postautor: pawli11 » 14 paź 2019, 19:54

Cześć, szukam producenta drzwi zewnętrznych, który ma salon na Śląsku, ponieważ przed decyzją chciałbym podejrzeć drzwi, jak wyglądają czy są solidne. Myślałem nad drzwiami aluminiowymi, co sądzicie?


marciocha
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2019, 12:46

Re: Drzwi zewnętrzne - proszę o poradę / jakie drzwi wybrać

Postautor: marciocha » 24 lis 2019, 17:29

Dobry pomysł. Mamy drzwi aluminiowe i bardzo polecamy. My kupiliśmy w Aluhaus, nie wiem, czy znasz tą firmę. W Katowicach na Armii Krajowej 46 jest salon Kubus, w którym my zamawialiśmy ale spokojnie mozesz sprawdzić na aluhaus.com.pl/gdzie-kupic, gdzie jest najbliższy Wam salon sprzedażowy tej firmy. Drzwi aluminiowe w porównaniu do innych są wyjątkowo wytrzymałe i . na warunki atmosferyczne czy promieniowanie słoneczne. Dużym też ich plusem jest to, że nie wymagają konserwacji ani regulacji. Drzwi z Aluhaus przyjechały do nas już wyregulowane, profesjonalny montaż i to wszystko. Mega polecam.
Be happy, Be bright, Be You ! :)

pawli11
Posty: 5
Rejestracja: 07 lip 2019, 12:13

Re: Drzwi zewnętrzne - proszę o poradę / jakie drzwi wybrać

Postautor: pawli11 » 12 cze 2020, 15:11

Cześć, odpisuję dopiero teraz, ponieważ budowa nam się troche przedłużyła i dopiero wiosną te drzwi zamontowano nam. Poszedłem jednak za Twoją radą i sprawdziłem sobie katalog Aluhaus na ich stronie internetowej. Bliżej mi było do Gliwic i w salonie Maxbud złożyłem zamówienie. Wybraliśmy model Agrippa z kilkoma przeszkleniami. Bardzo mi się podobają te drzwi, mamy w odcieniu szarym. Pasują nam do stylistyki naszego domu. Dziękuję za poradę ;)


marciocha
Posty: 9
Rejestracja: 07 mar 2019, 12:46

Re: Drzwi zewnętrzne - proszę o poradę / jakie drzwi wybrać

Postautor: marciocha » 18 cze 2020, 12:15

Cieszę się, że mogłam Ci pomóc na pewno będziesz zadowolony tak jak ja ;)
Be happy, Be bright, Be You ! :)



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości