[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
slwk
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: slwk » 06 lis 2016, 15:30

Coraz częściej na forum pojawiają się pytania o ekipy wykończeniowe, fachowców od łazienek, hydraulików, płytkarzy, malarzy itd., którzy pracują w Krakowie. Z drugiej strony pojawiają się także wpisy z ofertami różnego rodzaju prac lub poleceniami sprzętów, czy sklepów, które często “zaśmiecają” forum, co jest dosyć kłopotliwe.

Stąd dobrze byłoby zrobić z tym porządek, a jednocześnie ułatwić kontakt potencjalnych klientów z polecanymi fachowcami, którzy mają dobre opinie i zostali już przez kogoś sprawdzeni. Jeśli ktoś ma ekipę, z której jest zadowolony, a jednocześnie chce ona być dodana na forum, to niech wyśle ona informację o tym na adres forum (małpa) budujesie.pl.

Warto pomyśleć, tym, żeby takie wpisu zawierały:
  • opis zakresu wykonywanych prac;
  • koszt przykładowych prac (bez materiałów) - może być zarówno koszt wykończenia całego mieszkania, jak i np. samej łazienki, szafy wnękowej, mebli kuchennych lub spraw drobniejszych, jak wymiana parapetów, malowanie itp.
  • 2-3 zdjęcia zrealizowanych prac.
To powinno wprowadzić na forum trochę porządku i jednocześnie dać możliwość znalezienia odpowiednich osób do odpowiednich prac. Ewentualne wpisy w tym dziale forum dodaje lub akceptuje administrator forum.


Abbey
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:56

[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: Abbey » 16 lis 2016, 12:45

Poruszyles bardzo pomocny temat dla wszystkich odbierajacych mieszkania w stanie deweloperskim. Gdzie znalezc zaufanych, uczciwych i wiarygodnych fachowcow abysmy mogli pomoc sobie wzajemnie przekazujac opinie o nich. Jak do tej pory nikt nie poruszyl tego tematu, czy to znaczy ze kazdy ma jakiegos fachowca i nie jest zainteresowany tematem? Na rynku sa rowniez firmy ktore wykanczaja kompleksowo cale mieszkania, co sadzicie o takiej formie, czy macie jakies opinie o nich i moglibyscie kogos polecic.

antek15
Posty: 15
Rejestracja: 21 cze 2016, 14:15

[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: antek15 » 16 lis 2016, 15:15

Oby tylko ten temat szybko nie stał się autoreklamą fachowców poukrywanych za nickami i przedstawiającymi się jako "zadowoleni klienci" ;)


slwk
Administrator
Posty: 54
Rejestracja: 28 kwie 2015, 18:44

[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: slwk » 16 lis 2016, 23:52

Dlatego zasada, że tego rodzaju ogłoszenia przechodzą przez administrację forum, inne będą po prostu kasowane :)

Abbey
Posty: 4
Rejestracja: 31 lip 2016, 20:56

[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: Abbey » 17 lis 2016, 22:23

I oby tak sie stalo jak sugeruje administracja, potrzebujemy pomocy a nie ogloszen naciagajacych klientow i kiepskich fachowcow. Komus trzeba wierzyc, uczciwych ludzi nie brakuje. Wszelkie sugestie sa mile widziane, odbieram mieszkanie w stanie deweloperskim w czerwcu 2017 i oczywiscie potrzebuje ekipe do wykonczenia.

GokuSajan
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2017, 16:59

[Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: GokuSajan » 06 kwie 2017, 17:05

Hehe w tytule posta mała literówka się wkradła "wykańczeń" zamiast wykończeń ale szczegół. Swoją drogą niewielki tu ruch a szkoda bo sam chciałem się podpiąć pod posta z prośbą o opinie, deweloper już kończy mi mieszkanie i szukam sprawdzonej firmy od kompleksowych robót wnętrz

Darom
Posty: 35
Rejestracja: 18 cze 2018, 22:02

Re: [Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: Darom » 17 mar 2019, 16:16

Może ktoś coś polecić dobrego i rozsądnego ? czy to prawda, że za wykonaną prace czyli za wykończenie mieszkania przez fachowca lub firmę, która położy gładź, pomaluje 4 pomieszczenia, położy płytki,panele, podepnie rury do wanny i umywalek i zamontuje kibelek itd., bierze za to 20 tysięcy albo 30 tysięcy ? Czy to jakiś żart ?

Arczi
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2019, 18:48

Re: [Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: Arczi » 22 maja 2019, 23:45

Witam za moje mieszkanie na PIAST TOWERS Firma ART-DOM wzięła 16.000zł gruntowanie gładź malowanie łazienka panele podłogowe płytki w holu fartuch między meblami montaż drzwi przeróbki elektryczne i hydrauliczne plus zabudowy z g/k mycie okien w cenie
godna polecenia firma
W razie co to telefon ART-DOM 502468310


KasiaSz
Posty: 1
Rejestracja: 25 lis 2019, 10:11

Re: [Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: KasiaSz » 26 lis 2019, 11:16

Serdecznie mogę polecić ekipę, która pracowała u Nas.
Nie mieszkam w Krakowie, więc sytuacja była dodatkowo skomplikowana- musiałam wykańczać na odległość ( pracuje jeszcze w Warszawie do końca roku).
Mimo to, że miałam umowę i faktury bałam się jak diabli ale okazało się, że wszystko przebiegło bez problemów. Pan Sławek- właściciel dbał o każdą rzecz, odbierał co nie dojechało, byliśmy w ciągłym kontakcie. Wiem, że dla innych to nie jest takie istotne, ale mi nie uśmiechało się wymieniać i płacić podwójnie za robotę, więc bałam się ryzykować, ale jednak się udało.
Jeżeli ktoś szuka ekipy w pełni samodzielnej i uczciwej mogę śmiało polecić na priv ( bo chyba oficjalnie nie mogę?)
Umowa, faktura ale przede wszystkim uczciwość i dobre słowo od ekipy

koffi
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2019, 19:32

Re: [Ogłoszenie] Polecani fachowcy od wykończeń mieszkań w Krakowie na forum

Postautor: koffi » 11 gru 2019, 22:42

KasiaSz pisze:Serdecznie mogę polecić ekipę, która pracowała u Nas.
Nie mieszkam w Krakowie, więc sytuacja była dodatkowo skomplikowana- musiałam wykańczać na odległość ( pracuje jeszcze w Warszawie do końca roku).
Mimo to, że miałam umowę i faktury bałam się jak diabli ale okazało się, że wszystko przebiegło bez problemów. Pan Sławek- właściciel dbał o każdą rzecz, odbierał co nie dojechało, byliśmy w ciągłym kontakcie. Wiem, że dla innych to nie jest takie istotne, ale mi nie uśmiechało się wymieniać i płacić podwójnie za robotę, więc bałam się ryzykować, ale jednak się udało.
Jeżeli ktoś szuka ekipy w pełni samodzielnej i uczciwej mogę śmiało polecić na priv ( bo chyba oficjalnie nie mogę?)
Umowa, faktura ale przede wszystkim uczciwość i dobre słowo od ekipy


Czy mógłbym prosić o kontakt do ekipy?



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości