Strona 1 z 1

Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

: 01 gru 2016, 20:28
autor: dimon
Miałem wrzuć to w wątku mojego osiedla, ale to pewnie przyda się większej licznie osób :idea: Otóż jeśli chodzi o sprawy do załatwienia po odbiorze nowego mieszkania od dewelopera, to między innymi trzeba podpisać umowę z dostawcą prądu. U nas jest to zazwyczaj Tauron, jeśli chodzi o innych dostawców, to nie wiem jak jest. Ale taką umowę można zawrzeć w placówce, np. przy Śląskiej 10 - czasem są kolejki, ale jak się ma szczęście, to można szybko załatwić. Trzeba mieć przy sobie też protokół odbioru mieszkania :)

Ale niewiele osób wie, że jeśli chodzi o to, jak zawrzeć umowę z dostawcą prądu do nowego mieszkania Tauron, to jest to możliwe przez internet - online, dobra opcja dla tych, którzy nie mają za wiele czasu i nie chce im się specjalnie po to jechać ;) Wystarczy wypełnić ten formularz zgłoszeniowy:
tauron.pl/SiteCollectionDocuments/KI/TS-GD-WOZ-EDO-E-wniosek-o-zawarcie-zmiane-umowy-kompleksowej.pdf

Formularz trzeba podpisać, dołączyć do niego skan protokołu odbioru oraz wszystko to wysłać na adres tok.indywidualni@tauron.pl - i tyle trzeba zrobić, żeby zawszeć umowę o dostawę prądu przez internet. Później umowa przychodzi pocztą, a licznik zostaje oczywiście przepisany z dewelopera, na nas :) Kto ma ochotę, zawsze może iść osobiście, ale jest i taki sposób.

Re: Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

: 14 kwie 2017, 14:48
autor: Janusz5335
Dzięki dimon. Przydatna informacja. Pozdrawiam

Re: Zawarcie umowy na dostawy prądu z Tauronem przez internet i w placówce

: 16 kwie 2017, 19:27
autor: dimon
Janusz5335 pisze:Dzięki...

Cieszę się, że komuś mogło się przydać, stwierdziłem, że opiszę na forum, jak podłączyć prąd w nowym mieszkaniu od dewelopera, skoro już przez to szczęśliwie przeszedłem :) W zasadzie to po to jest forum, żeby się wymieniać takimi informacjami.