Do jakiego pojemnika segregować papierowe ręczniki / jak segregować papierowe ręczniki

Forum o tym, jak wykończyć nowe mieszkanie, jakie sprzęty do niego kupić, jakie materiały wykończeniowe zastosować, gdzie znaleźć dobrą ekipę wykończeniową w Krakowie i Małopolsce.
luc
Posty: 657
Rejestracja: 27 wrz 2016, 0:15

Do jakiego pojemnika segregować papierowe ręczniki / jak segregować papierowe ręczniki

Postautor: luc » 21 lut 2020, 14:38

Nie wiem czy to dobre miejsce i czy pytanie nie jest niemądre, ale może ktoś mi podpowie, jak segregować papierowe ręczniki, czyli do jakiego pojemnika wrzucać papierowe ręczniki, których np. w kuchni sporo się zużywa na co dzień. Czy papierowe ręczniki to odpady zmieszane czy papierowe ręczniki to papier? Podobne wątpliwości mam z tym, jak segregować paragony czy to papier czy jednak nie? Podzieli się ktoś wiedzą na ten temat? Staram się na co dzień segregować produkowane śmieci, ale czasem trudno zgadnąć gdzie co wrzucić...


riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Do jakiego pojemnika segregować papierowe ręczniki / jak segregować papierowe ręczniki

Postautor: riczi » 05 cze 2020, 14:31

Z tego co wiem, to papierowe ręczniki segreguje się w taki sposób, że trafiają do kosza na odpady zmieszane. Są często zabrudzone, chyba nie nadają się do przerobienia na coś sensownego.

kubsoon
Posty: 15
Rejestracja: 07 lip 2020, 19:16

Re: Do jakiego pojemnika segregować papierowe ręczniki / jak segregować papierowe ręczniki

Postautor: kubsoon » 16 lip 2020, 20:34

Paragony i zużyte ręczniki papierowe powinno się wyrzucać do odpadów zmieszanych



Wróć do „Wykończenie i urządzenie mieszkania - forum i opinie o ekipach, materiałach i sprzęcie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości