Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: riczi » 30 lip 2017, 15:03

Ktoś może podzielić się na forum tym, jakie ma opinie o inwestycji dewelopera Murapol Parki Warszawy :?: Jeśli o mnie chodzi, to podoba mi się ta lokalizacja w Warszawie i jest z niej stosunkowo dobry dojazd do centrum miasta :) Jest tu może ktoś, kto kupił tam już mieszkanie dla siebie i może się podzielić informacjami na ten temat, bo pewnie jest na forum więcej osób, które są tym żywo zainteresowane. To jak widzicie zakup mieszkania w projekcie Parki Warszawy :?:

Obrazek

Nie wiem ile deweloper Murapol wybudował wcześniej w Warszawie, ale te bloki, to całkiem spore, ciekawe czy budowali już równie wysokie inwestycje. Choć oczywiście osiedle Parki Warszawy, jeśli chodzi o skalę, to jednak wydaje się, przynajmniej jak na razie, dosyć kameralne w porównaniu na przykład do cały czas powstającego w pobliżu osiedla Bliska Wola - J.W. Construction, ale chyba trudno powiedzieć jeszcze, jak to będzie wyglądało z czasem :) Może ktoś wie, ile działek ma ta firma w miejscu tej budowy i czy będzie tego jeszcze więcej. Zastanawiam się też dlaczego Parki Warszawy, jak myślicie :?:


kicia
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2017, 23:53

Re: Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: kicia » 08 sie 2017, 23:54

Przejeżdżałam ostatnio tamtędy i zrobiłam zdjęcia inwestycji Parki Warszawy, wiem, że nie są jakieś najlepsze, ale jednak mniej więcej widać na nich to, co się dzieje na budowie tej inwestycji :) Z tego, co tutaj widać, to deweloper Murapol buduje tutaj dwa budynki, czyli mniej więcej tak, jak jest na tej wizualizacji zamieszczonej wyżej. Też mnie ciekawi to, czy powstanie ich kiedyś więcej, czy na tym ma tam ta firma poprzestać.

Obrazek

Układy mieszkań są niezłe, ale niestety nie wiadomo, jakie są tam ceny, pytał już ktoś o to i może dowiedział się tego, ile kosztuje tam metr kwadratowy nowego mieszkania w Warszawie i podzieli się tą informacją na forum :?: Trochę nie lubię sytuacji, w której ktoś ukrywa ceny, bo to nie budzi specjalnego zaufania, trudno powiedzieć za ile sprzedawane są lokale i jakie ceny można wynegocjować.

Obrazek

Ma ktoś jakieś opinie o tym projekcie i może się podzielić informacjami na jego temat :?: Mile także widziane opinie o deweloperze Murapol, bo tu też są różne zdania, niemniej to jedna z większych firm tego rodzaju na naszym rynku, więc raczej pewna :) Ciekawe czy nadal filigranowe sufity robią i ich nie tynkują, orientuje się ktoś może, jak ma to w tym przypadku wyglądać :?: No i jeszcze działka, czy jest to własność dewelopera, czy może w grę wchodzi tu wieczyste użytkowanie (choć może ono zostanie kiedyś zmienione na własność).

Ole
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2017, 13:58

Re: Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Ole » 20 paź 2017, 14:10

Mogę się wypowiedzieć na temat tego dewlopera na przykładzie inwestycji Królewskie Ogrody, oddane ok 2 lat temu, Warszawa ul. Wawrzyszewska 9. Sufity gołe bez tynków, kaloryfery bez termostatów, balkony bez płytek. Duże opóźnienia w budowie, brak dostępu do dokumentacji technicznej mieszkania. Po oddaniu budynku niedziałający domofon, brak stacji trafo. Wszystkie reklamacje w ramach rekojmi odrzucane jako wina osób trzecich. Wystarczy przyjść do tego budynku i zobaczyć stan płytek na budynku, stary domofon, stan niesprzedanych lokali usługowych na parterze oraz "elementy małej architektury" na podwórku. Po prostu jezeli ktos kupuje mieszkanie od Murapola niech się liczy z takimi niespodziankami.


Vraad
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2018, 20:05

Re: Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Vraad » 23 maja 2018, 20:09

Ujęcia na Maurapol Parki Warszawy:
youtube.com/watch?v=NlGTWoFnvIA

Dexi
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2018, 9:23

Re: Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Dexi » 27 lip 2018, 10:06

Uwazajcie na Murapol, na wizualizacjach ,,piękne,, wstawki imitujące drewno, zapewnienia w biurze sprzedaży że takie wstawki będą, a tu numer zamiast imotacji drewna zwykla farba i bloki będą wyglądały jak te z lat 70ych po termomodernizacji, powiedzcie czy takie jawne oszustwo jest zgodne z prawem ? . Biuro sprzedaży tłumaczy że wizualizacja ma jedynie charakter poglądowy i może ulec zmianie, z tym że na oficjalnym katalogu inwestycji nie ma nawet drobnyn drukiem takiego dopisku.

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: sybil » 27 lip 2018, 14:55

Dexi pisze:wizualizacjach ,,piękne,, wstawki imitujące drewno, zapewnienia w biurze sprzedaży że takie wstawki będą, a tu numer zamiast imotacji drewna zwykla farba i bloki będą wyglądały jak te z lat 70ych po termomodernizacji

Masz na piśmie, że to imitacja drewna? Bo jeśli nie, to nic teraz nie zrobisz... Poza tym czym ma być imitacja drewna, czy nie może to być farba w jego kolorze? Można narzekać na różne rzeczy, ale jeżeli jest wszystko zgodnie z umową, to nie wiem czy jest się o co czepiać.

Dexi
Posty: 2
Rejestracja: 27 lip 2018, 9:23

Re: Parki Warszawy - Murapol deweloper - forum i opinie o inwestycji

Postautor: Dexi » 27 lip 2018, 16:57

Na piśmie nie mam ale zapewnienia w biurze sprzedaży były że tak będzie jak na wizualizacji, samych wizualizacji jest w sieci także wiele i to jak wygląda elewacja z tymi drewnopodobnymi wstawkami, od tej którą teraz wykonują znacznie się roznia i elewacja wygląda tandetnie jak w starych blokach po remoncie elewacji, kupując mieszkanie płaci się za to co obiecuje sprzedawca i to jak przedstawia projekt budynku, a nie za tania tandetę, gdybym wiedział ze ten blok że będzie wyglądał tak byle jak to bym nie kupił w nim mieszkania bo w okolicy buduje się wiele innych które jak wyglądały na wizualizacji tak wyglądają po wybudowaniu. Jak Murapol tak na wszystkim oszczędza to nie chce myśleć nawet jaki będzie huk w mieszkaniu przy tak ruchliwej trasie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość