Wille Taneczna Warszawa (Ursynów) od Dom Development - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
isaa
Posty: 1
Rejestracja: 18 lip 2018, 21:34

Wille Taneczna Warszawa (Ursynów) od Dom Development - opinie na forum

Postautor: isaa » 18 lip 2018, 21:50

Dom Development wkrótce odda do sprzedaży 2 etap inwestycji Wille Taneczna na Ursynowie. Ja i zapewne większość włascicieli mieszkań, który kupili mieszkania w pierwszym etapie osiedla zdecydowanie odradzamy zakup mieszkania od tego dewelopera. Wiele do życenia pozostawia zarówno jakość wykonania budynków jak i poziom obsługi klienta. Klient jest traktowany porządnie tylko do momentu podpisania umowy. Później rozpoczyna się niekończąca walka z deweloperem o naprawę usterek, terminowe realizacje obietnic itp. Sprzedawcy dewelopera notorycznie oszukują klientów przekazując fałszywe informacje odnośnie inwestycji i okolicy. W naszym przypadku dostaliśmy informacje, że:
- 2 etap w najbliższym czasie nie będzie budowany,
- ewetualny wjazd do garażu drugiego etapu będzie sie znajdował od innej strony, nie na naszą drogę wewnętrzną (oczywiście będzie co będzie skutkowało korkami na wąskiej drodze dojazdowej),
- struga prowadząca wzdłuż osiedla będzie rekultywowana i zostanie tam wytyczony teren spacerowy (nie będzie i teren nie należy do miasta, które miało prowadzić prace).
Ponadto deweloper nie dotrzymał terminu podpisania aktów notarialnych podanego w umowie, nie dopilnował głównego wykonawcy, który miał znaczne opóźnienia w budowie, co spowodowało zalanie mieszkań przed połozeniem dachu i wilgoć, nie dopilnował podwykonawców i wiele wiele innych problemów.


kasia33
Posty: 1
Rejestracja: 10 paź 2018, 20:47

Re: Wille Taneczna Warszawa (Ursynów) od Dom Development - opinie na forum

Postautor: kasia33 » 10 paź 2018, 21:00

chciałam ostrzec was przed umowami developerskimi dom development wille taneczne, umowa developerska paragraf 10 pisze w nim ze jak już kupicie mieszkanie i skoncza budowę, odbierzecie klucze i bedziecie mieli odbior to w każdej chwili mogą podzielić waszą działkę i oddać ją miastu warszawa lub wcześniejszemu właścicielowi...…………………...tak samo zrobili w pierwszym etapi mieli dzialke wybudowali budynku posprzedawali ludziom a jak zaczynali drugi etap to z pierwszego wydzielili dzialke i oddali w rece wcześniejszego wlasciciela, do tego zapisy w umowach o zmianie powierzchni o 1.5% przy budowie sa niedozwolone UOKiK mowi ze może być zmiana powierzchni o 2%, następa kwestią jest bliskośc lotniska, nie dajcie sobie wcisckać kitu ze jest cicho jak nie wierzycie podjedzcie sobie w jakiś dzień kiedy startują samoloty w kierunku piaseczna zobaczycie jaki jest hałas...………….ja na miejscu ludzi z pierwszego etapu zebrałabym się i poszla do sadu ludzie zapłacili za mieszkanie i udział w działce jako części wspólnej a później się okazuj ze oszuści z DD wydzielają sobie działki i oddaja wcześniejszemu właścicielowi dlatego nie możecie wyjść przed budynek od strony rowu …….uważajcie na zapsiy w paragrafie 10 bo mogą wam wydzielisc wszystko części wspólne i zrobić z nimi co chcą sprzedać oddac miastu polaczyc podzielić tak ze każdy będzie robil co chciał....następnie korzytsanie z zapsiu ze lepiej wziasc ich doradcę jest niezgodny z prawem, w tych umowach jest pelno bzdur, zacznijcie od swojego notariusza a nie od tego oszusta

Mag76
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2018, 19:04

Re: Wille Taneczna Warszawa (Ursynów) od Dom Development - opinie na forum

Postautor: Mag76 » 25 paź 2018, 19:08

Witam,
Interesuje sie zakupem mieszkania w 2 etapie. Nie rozumiem tego tematu z wydzieleniem działki ? Jaki interes moglby mieć deweloper w oddaniu działki poprzedniemu właścicielowi? I o jaki fragment chodzi?
Druga rzecz skoro UOKiK mówi o 2% to 1,5% to nie jest korzystniej czy ja czegoś nie rozumiem?
Co do samolotów, mieszkam po drugiej stronie puławskiej od ok 10 lat i tu naprawdę samoloty nie przeszkadzają
PozdrawiamWróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości