Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
kicia
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2017, 23:53

Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: kicia » 31 sie 2018, 12:08

Ma ktoś może jakieś informacje na temat inwestycji Port Praski w Warszawie i mógłby się podzielić na forum :?: Zdaje się, że to duży, wieloetapowy projekt, a do tego w całkiem ciekawym miejscu, z interesującym podejściem dewelopera do tematu, czyli nie sama mieszkaniówka i sypialnia, ale funkcjonalny kawałek miasta, z lokalami usługowymi itp. Jest może ktoś, kto interesuje się tą inwestycją, albo już kupił tam mieszkanie i podzieli się tym, jakie ma a ten temat opinie :?: Nie kojarzę też dewelopera zajmującego się tym projektem, ale to chyba spółka celowa powołana po to, dobrze kojarzę :?: No i interesuje mnie jeszcze to, co myślicie o samej okolicy, dobrze skomunikowana i atrakcyjna do zamieszkania?


Karolcia
Posty: 1
Rejestracja: 17 paź 2018, 19:18

Re: Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: Karolcia » 17 paź 2018, 19:23

Tez mnie interesuje ta inwestycja.

kicia
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2017, 23:53

Re: Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: kicia » 09 kwie 2019, 14:21

Karolcia pisze:Tez mnie interesuje ta inwestycja.

Jakie widzisz jej wady i zalety, skąd zainteresowanie akurat projektem Port Praski? Mnie się podoba to, że to może być kompletny i samowystarczalny kawałek miasta i coś takiego mi odpowiada, jeżeli coś się buduje jako pewną całość, a nie pojedynczy blok czy ze dwa. Bliskość Wisły jest tu także dla mnie atutem, myślę, że to może być ciekawe miejsce. Zastanawia mnie tylko deweloper, który buduje Port Praski w Warszawie, zdaje się, że to spółka celowa, powołana do realizacji tej inwestycji. Orientujecie się, czy mają jakieś doświadczenie w budowie mieszkań i moglibyście się podzielić informacjami na forum, choć tu pewnie liczy się także to, jaki generalny wykonawca za to odpowiada.


WojciechPreis
Posty: 1
Rejestracja: 08 lut 2022, 15:08

Re: Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: WojciechPreis » 08 lut 2022, 15:19

Jestem pod ogromnym wrażeniem kompleksu budynków znanych jako Port Praski. Budynki łączą nowoczesny styl, z nutą historii. Szczególnie jestem pod wrażeniem, ilości lokali, które są w pobliżu, co niewątpliwie wpływa na poziom i komfort życia. Dobry wybór zarówno pod inwestycje jak i mieszkanie.

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: sybil » 13 kwie 2022, 14:32

WojciechPreis pisze:Jestem pod ogromnym wrażeniem kompleksu budynków znanych jako Port Praski. Budynki łączą nowoczesny styl, z nutą historii.

Wrzuci Pan jakieś zdjęcia, jak aktualnie wygląda osiedle Port Praski w Warszawie? Dawno mnie nie było w okolic, a dobrze byłoby zobaczyć.

riczi
Posty: 129
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: riczi » 13 wrz 2022, 13:29

To gdzieś tam ma być ta kładka przez Wisłę nowa?

kicia
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2017, 23:53

Re: Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: kicia » 10 mar 2023, 9:54

Jak to wygląda aktualnie, ktoś może ma jakieś zdjęcia i pokaże na forum, jak wygląda teraz inwestycja Port Praski w Warszawie? Tam jakieś budynki zostały może już ukończone albo są tego bliskie? Myślicie, że jak się może mieszkać w tej okolicy?

remik
Posty: 21
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Re: Inwestycja Port Praski Warszawa - opinie o osiedlu na forum

Postautor: remik » 06 wrz 2023, 10:26

Tam też chyba było trochę starej architektury i to ma jakoś sensownie zostać wykorzystane w ramach inwestycji Port Praski. A może już tam takie połączenia są i ktoś wrzuci jakieś zdjęcia, na których byłoby to widać.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości