Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
riczi

Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Postautor: riczi » 13 cze 2019, 0:58

Ostatnio w Mordorze widziałem, że powstaje tam nowa inwestycja mieszkaniowa - Pozytywny Mokotów w Warszawie, a za jej budowę odpowiada deweloper Yareal. Macie może jakieś opinie o tej inwestycji i jej lokalizacji i może ktoś podzieli się nimi na forum? Co myślicie o ewentualnym zamieszkaniu w takim miejscu?

remik

Re: Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Postautor: remik » 15 cze 2019, 11:10

Byłem niedawno w tej okolicy i muszę przyznać, że wieczorem to miejsce nie robi najlepszego wrażenia, jest puste, jak już ludzie wyjdą z biurowców. Większość knajpek na parterach pozamykana, sklepów dużo nie ma, ogólnie takie pustkowie - niby Pozytywny Mokotów, a jednak chciałoby się tam widzieć nieco więcej życia. Wrzucę jakieś zdjęcia, bo kilka udało mi się zrobić. A może ktoś już korzystał i wie jakie ma opinie Yareal deweloper i może się jakimiś informacjami podzielić na forum?

Cinkowaty

Re: Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Postautor: Cinkowaty » 22 lip 2020, 21:11

Zanim kupicie jakiekolwiek mieszkanie od Yareal, to serdecznie zapraszam na oględziny mojego mieszkania przy ul. Chrobrego 40 (Rezydencja Chrobrego). Wtedy na zywo zobaczycie jaka jest marna jakos oferowana przez Dewelopera. Usłyszycie przez ściany kroki i rozmowy sąsiadów, usłyszycie odgłosy przenikające z garażu (brama, buczenie wentylacji, klimatyzatory, tłumiki samochodów).

Chętnie pokaże Wam mieszkanie bo nie chce by ktoś innu utopił pieniądze w inwestycje reklamowaną przez Yareal.

Mój mail inbox.marcin@gmail.com

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”