Borsucza 55 Warszawa od Buszrem - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
adam14
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2021, 18:58

Borsucza 55 Warszawa od Buszrem - opinie na forum

Postautor: adam14 » 12 lis 2021, 19:04

Dzień dobry,

Przeszukałem dosyć dokładnie Internet i nie znalazłem żadnego wątku poświęconego tej inwestycji, co jest dosyć zadziwiające. Kupiliśmy tam mieszkanie i chcielibyśmy poznać opinie i wymienić się informacjami z innymi właścicielami. Zachęcam do pisania postów.
Jedną z niemiłych niespodzianek był fakt odmowy wpuszczenia nas do budynku, żeby dokonać obmiarów z natury, po ukończeniu budowy. W innych inwestycjach deweloperzy nie robią takich problemów.

Pozdrawiam

Adam


GosiaR
Posty: 1
Rejestracja: 12 lis 2021, 19:08

Re: Borsucza 55 Buszrem

Postautor: GosiaR » 12 lis 2021, 19:12

Witam,

Cieszę się, że ktoś wreszcie założył taki wątek, sama szukałam od dłuższego czasu informacji o tej inwestycji ale bezskutecznie. Jest to trochę dziwne, że budowa prawie ukończona, a tam nadal jest niesprzedanych ponad 30 mieszkań. I to w sytuacji boomu mieszkaniowego na niespotykaną skalę. Ktoś? Coś? Będę wdzięczna.

Gosia

olek89
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2021, 13:26

Re: Borsucza 55 Warszawa od Buszrem - opinie na forum

Postautor: olek89 » 28 lis 2021, 13:35

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem mieszkania w tej inwestycji i jestem trochę zaskoczona, że jest jeszcze tyle wolnych mieszkań. Czy podzielisz się info jak przebiegał zakup, czy są szanse na negocjacje ceny z deweloperem, jak z terminowością? Jakie wrażenia.

Pozdrawiam
Ola

adam14 pisze:Dzień dobry,

Przeszukałem dosyć dokładnie Internet i nie znalazłem żadnego wątku poświęconego tej inwestycji, co jest dosyć zadziwiające. Kupiliśmy tam mieszkanie i chcielibyśmy poznać opinie i wymienić się informacjami z innymi właścicielami. Zachęcam do pisania postów.
Jedną z niemiłych niespodzianek był fakt odmowy wpuszczenia nas do budynku, żeby dokonać obmiarów z natury, po ukończeniu budowy. W innych inwestycjach deweloperzy nie robią takich problemów.

Pozdrawiam

Adam


adam14
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2021, 18:58

Re: Borsucza 55 Warszawa od Buszrem - opinie na forum

Postautor: adam14 » 10 sty 2022, 15:40

Dzień dobry,

Nie było możliwości negocjacji ceny. Same formalności przebiegły sprawnie. Termin zakończenia przesunął się na styczeń 2022. Budynek jest praktycznie ukończony, otoczenie jest jeszcze rozgrzebane. Co do ilości wolnych mieszkań, to myślę, że jest jedna zasadnicza przyczyna - ten budynek jest ekstremalnie nieprzyjazny rodzinom z dziećmi. Nie ma komórek lokatorskich, wózkowni/rowerowni, placu zabaw i brak miejsca na choćby mały placyk.

Pozdrawiam

Adam

kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Borsucza 55 Warszawa od Buszrem - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 25 kwie 2022, 13:09

Cena 11500/metr, II pietro;
Krakowska VIta jest po 12500-13000/metr
Jak z oświetleniem na ulicy wieczorem?

Idąc dalej czy jest tam chodnik? Na google maps wygląda, że jest z jednej strony.

adam14
Posty: 3
Rejestracja: 12 lis 2021, 18:58

Re: Borsucza 55 Warszawa od Buszrem - opinie na forum

Postautor: adam14 » 25 kwie 2022, 13:12

Chodnik jest po obu stronach Borsuczej aż do wjazdu na podwórko, potem - w kierunku Bakalarskiej jest po jednej stronie. Jest oświetlenie miejskie.

kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Borsucza 55 Warszawa od Buszrem - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 25 kwie 2022, 17:55

Czyli nic się nie zmieniło względem google maps/street view a to są mapy 2018 :)

miejsca postojowego nie trzeba kupować także 11500/metr to spoko.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości