Vista Mokotów Warszawa od Okam - opinie i forum osiedla przy Woronicza

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
remik
Posty: 29
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Vista Mokotów Warszawa od Okam - opinie i forum osiedla przy Woronicza

Postautor: remik » 01 maja 2017, 12:15

Są tu może jakieś osoby, które kupiły nowe mieszkanie w inwestycji Vista Mokotów w Warszawie - Okam przy ul. Woronicza 33 i może się podzielić na forum tym, jakie ma o tym osiedlu opinie, dlaczego właśnie taki wybór, a nie inny. Może spotkają się tu przyszli mieszkańcy i wymienią się informacjami dotyczącymi tego projektu deweloperskiego :) Jeśli o mnie chodzi, to ta lokalizacja mi się podoba, bo jednak niewiele buduje się nowych mieszkań w Warszawie na tyle blisko od centrum miasta, a ulica Woronicza, jednak wydaje się być całkiem niezłym adresem. Okolica, w której powstaje Vista Mokotów jest też nieźle wyposażona w infrastrukturę, są sklepy, ogólnie chyba nieźle się tam żyje, choć jeśli o mnie chodzi, to trochę mnie martwi to, że nie mam w okolicy za dużo zieleni, nie bardzo jest park itp., czy może źle znam to miejsce :?:

Obrazek

Jeśli chodzi o to, jakie ceny mają mieć nowe mieszkania w Warszawie w inwestycji Vista Kokotów, to niestety deweloper nie ujawnia ich na stronie, trochę nie lubię takich sytuacji, bo generalnie nigdy się nie wie, czy kupuje się powyżej czy poniżej tego, co chciał dostać deweloper Okam, ale może ktoś się tu podzieli informacjami o tym, ile płaci za lokale tam. Na przykład na osiedlu Nowy Targówek Atal, kwestia cen nowych mieszkań, nie jest żadną specjalną tajemnicą, szkoda, że tu jest inaczej. A wybór jest jeszcze całkiem spory, choć co ciekawe, nie udało mi się tam znaleźć kawalerek, bo najmniejsze mieszkania dwupokojowe przy Woronicza w tym projekcie, startują od mniej wiece 45-46 metrów kwadratowych i rozkłady mają różne, zwłaszcza te wydają mi się średnie, w których aneks kuchenny znajduje się na ścianie w salonie, choć są i takie, w których część kuchenna jest lepiej położona, choć przy takich metrażach, dałoby się już wydzielić nawet osobną kuchnię :) A jeśli ktoś potrzebuje dużo miejsca, to w takim razie może kupić i lokal na ponad 160 metrach kwadratowych i tu miejsca jest nadto, bo w końcu to lokale sześciopokojowe, choć wygląda ono raczej, jak połączenie w jedno kilu mniejszych lokali :)

Obrazek

Jest tu może ktoś, kto kupił tam (Vista Mokotów) nowe mieszkanie i może się podzielić swoimi doświadczeniami w tym zakresie :?: Dlaczego taka lokalizacja, jakie widzicie wady i zalety tego projektu i dlaczego właśnie tam mieszkanie, a nie w innym miejscu :?: Interesują mnie także opinie o deweloperze Okam, czy już ktoś mieszka może w lokalu wybudowanym przez nich i coś o tym powie, bo wiadomo, że dobrze byłoby powierzyć oszczędności życia firmie, która jest pewna i można liczyć na to, że dobrze wywiąże się z obowiązków, które nakładają umowy deweloperskie podpisywane przy zakupie mieszkania :) Zapraszam do dzielenia się tym, jakie macie opinie na forum, a jeśli ktoś ma jakieś zdjęcia i informacje, to także mile widziane :!:


MrsAna
Posty: 1
Rejestracja: 12 wrz 2017, 21:52

Re: Vista Mokotów Warszawa od Okam - opinie i forum osiedla przy Woronicza

Postautor: MrsAna » 12 wrz 2017, 22:05

O tej inwestycji zbyt wiele nie wiem, za to zainteresowała mnie jej "sąsiadka". Praktycznie pod tym samym numerem buduje się Grupo Lar. Czy warto? Cóż, lokalizacja jaka jest każdy widzi. Warszawa i tyle, zieleń też da się znaleźć. Jak na razie wybieram się na drzwi otwarte w ten weekend. Tak przynajmniej napisali na stronie www.przyworonicza.com/pl, że 16 i 17 można wstąpić do ich biura i dowiedzieć się czegoś więcej.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość