Inwestycja Miasto Wola Warszawa - opinie i forum (Dantex / Waryński)

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Inwestycja Miasto Wola Warszawa - opinie i forum (Dantex / Waryński)

Postautor: sybil » 20 sty 2017, 14:09

Jeszcze jedna nowa inwestycja mieszkaniowa w Warszawie, którą jestem zainteresowana z kilku powodów, a której nie ma na tym forum, to Miasto Wola - deweloper Dantex i Deweloper Waryński - podoba mi się nawet lokalizacja, zwłaszcza, że blisko z niej do kilku parków, które tworzą jeden wielki teren zielony :) Nie jest też daleko do metra, co także jest plusem zakupy tam mieszkania, jednak mam także trochę wątpliwości dotyczących tego projektu - dobrze jest spojrzeć na wizualizacje, żeby je zrozumieć.

Obrazek

Wciąż można tam kupić nowe mieszkania, a wybór jest niemały, bowiem wolnych jest jeszcze znacznie ponad 100, więc wciąż istnieje możliwość zamieszkania w Mieście Wola w Warszawie, a co ciekawe, lokale, przynajmniej niektóre, mają być gotowe do września 2017 roku :) Niestety najmniejsze mieszkania w tym projekcie już się sprzedały (kawalerki zaczynały się już od 24 metrów kwadratowych), więc to raczej nie apartamenty. Jeśli ktoś chce więcej, to w takiej sytuacji może zakupić lokal dwupokojowy na niecałych 40 m2. Lokale największe, miały tam 140 m2, ale te także się już sprzedały.

Obrazek

Jak dla mnie, plusem jest też to, że na osiedlu powstaną lokale usługowe - to zawsze przydaje się na osiedlu mieszkaniowym. Do tego mają się tam zaleźć także strefa przeznaczona do bezpiecznej zabawy dla dzieci, zielona strefa wypoczynku - jak dla mnie, jakieś sensowne rozplanowanie też przestrzeni faktycznie by się przydało, choć ciekawi mnie, jak to wyjdzie ostatecznie w praktyce :) Może ktoś jest w stanie powiedzieć o tym coś więcej na forum, wszelkie opinie mile widziane.

Obrazek

Jest tu może ktoś, kto powiedziałby coś więcej o tym, jakie plusy i minusy, wady i zalety ma osiedle Miasto Wola, może znajdą się tu jacyś ludzie, którzy kupili już na nim mieszkania i mogą coś o tym powiedzieć :?: Jeszcze jedna sprawa, to może ktoś da znać, jakie ma opinie deweloper Dantex i Waryński i napisze coś o tym we właściwym wątku na forum. Coś takiego także warto byłoby wiedzieć.


budujedom
Posty: 1
Rejestracja: 27 paź 2017, 11:21

Re: Inwestycja Miasto Wola Warszawa - opinie i forum (Dantex / Waryński)

Postautor: budujedom » 27 paź 2017, 11:28

Kupiłem mieszkanie na Miasto Wola. O kupnie zadecydowała lokalizacja i fajnie osiedle, w niskiej zabudowie. Wszystkie usługi mam na miejscu. Dzieciaki mają miejsce do zabawy. Jest sporo parków w okolicy. Bardzo fajny administrator osiedla. Usterki itp. zostają naprawiane przez dewelopera bardzo szybko. Panuje rodzinna atmosfera z sąsiadami. Faktycznie sporo się buduje, co może być jakimś dyskomfortem przez pewien czas, ale są tego plusy, bo rozwija się infrastruktura. Osobiście uważam, że to jest najfajniejsza inwestycja w tej części. Porównywałem inne inwestycje i dzisiaj taką samą decyzję bym podjął.

Ing
Posty: 2
Rejestracja: 25 lip 2019, 17:05

Re: Inwestycja Miasto Wola Warszawa - opinie i forum (Dantex / Waryński)

Postautor: Ing » 25 lip 2019, 17:13

budujedom pisze:Kupiłem mieszkanie na Miasto Wola. O kupnie zadecydowała lokalizacja i fajnie osiedle, w niskiej zabudowie. Wszystkie usługi mam na miejscu. Dzieciaki mają miejsce do zabawy. Jest sporo parków w okolicy. Bardzo fajny administrator osiedla. Usterki itp. zostają naprawiane przez dewelopera bardzo szybko. Panuje rodzinna atmosfera z sąsiadami. Faktycznie sporo się buduje, co może być jakimś dyskomfortem przez pewien czas, ale są tego plusy, bo rozwija się infrastruktura. Osobiście uważam, że to jest najfajniejsza inwestycja w tej części. Porównywałem inne inwestycje i dzisiaj taką samą decyzję bym podjął.

Czesc, a nie miałeś problemów z kontaktem z deweloperem? Bez problemu poszło kompletowania dokumentów do kredytu? Bo ja kupuje mieszkanie w bloku H i od 2 miesięcy nie mogę uruchomić kredytu, ponieważ bank ciągle żąda nowych dokumentów od dewelopera, a ten ma spory problem, żeby mi je dostarczyć :(



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości