Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
remik
Posty: 21
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: remik » 02 lut 2017, 10:25

Mieszkańcy inwestycji prowadzonej przed dewelopera Polnord - Stacja Kazimierz w Warszawie, może pomogą uzyskać więcej informacji o tym projekcie mieszkaniowym, bo jak dla mnie, to jest on dosyć interesujący i chętnie poznałbym opinie na jego temat, więc jeśli ktoś wie coś więcej, to zapraszam do podzielenia się tym na forum :) Jak dla mnie, to niezła jest lokalizacja, bo adres ul. Jana Kazimierza 29 jest jednak w rozsądnej odległości od centrum stolicy i chyba z w miarę dobrym dojazdem do niego. Choć może ktoś powie, czy tworzą się tam duże korki w godzinach szczytu, choć akurat ja bardziej bym się nastawiał na korzystanie z komunikacji publicznej. Liczę też na to, że za jakiś czas będą to jednak mieszkania w Warszawie blisko metra, kiedy już budowa II linii zostanie ukończona i wtedy jeszcze lepiej będzie się po mieście podróżowało :)

Obrazek

Samo projekt podoba mi się też dlatego, że mam wrażenie, że deweloper Polnord pomyślał tu o tym, że tworzy kolejny, funkcjonalny fragment miasta, w którym znajdują się między innymi lokale usługowe. Ma ktoś może cały plan osiedla Stacja Kazimierz i pokaże, jak to miałoby docelowo wszystko wyglądać, bo o ile wizualizacje budynków całkiem mi się podobają, to jednak wolałbym zobaczyć ich ostateczny układ, to jak zostaną wyznaczone ciągi piesze oraz jak będzie się miała sprawa zieleni pomiędzy budynkami.

Obrazek

Obrazek

A może ktoś wypowie się też na forum na temat tego, jakie ma u niego opinie deweloper Polnord, bo to przecież nie jest ich pierwsza inwestycja i pewnie sporo osób kupiło już od nich mieszkania dla siebie. To była dobra decyzja i jesteście zadowoleni z zakupu :?:


NadiaaaaMyzia
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2018, 13:50

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: NadiaaaaMyzia » 03 wrz 2018, 13:46

Ciężko powiedzieć mi cokolwiek o tej konkretnej inwestycji, ale jak chodzi o moją współprace z Polnord i mieszkanie które wykupiłam tyle co w gdańskiej inwestycji Fotoplastykon to bardzo polecam, odpowiadają na wszystkie moje pytania i rzeczowo podchodzą do tematu. NAPRAWDĘ czuć z ich strony profesjonalizm! A wizualizacja bardzo mnie zachęciła.

Janeczka
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:23

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: Janeczka » 24 wrz 2018, 14:36

Ja mam mieszkanie w tej inwestycji ale w 5tym etapie, więc na odbiór jeszcze trochę poczekam, póki co współpraca jest w porządku, nie stało się nic co by mnie do nich zniechęciło. Zobaczymy jak będzie dalej.


Janeczka
Posty: 2
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:23

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: Janeczka » 24 wrz 2018, 14:36

Ja mam mieszkanie w tej inwestycji ale w 5tym etapie, więc na odbiór jeszcze trochę poczekam, póki co współpraca jest w porządku, nie stało się nic co by mnie do nich zniechęciło. Zobaczymy jak będzie dalej.

Momoftwo
Posty: 4
Rejestracja: 21 wrz 2018, 10:01

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: Momoftwo » 24 wrz 2018, 14:41

A jak wygląda obecna sytuacja z metrem na Woli?? Ktoś cos wie?

Bobbby
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:45

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: Bobbby » 24 wrz 2018, 14:47

Dobre miejsce dla dzieci???

xxx234xxx
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2018, 14:49

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: xxx234xxx » 24 wrz 2018, 14:51

Bobbby pisze:Dobre miejsce dla dzieci???

No jasne, masz i szkołę i przedszkole. Parki w okolicy, skwer kuźmirskiego i mój ulubiony park szymańskiego. Na spacery z maluchami idealne. No i bluecity w okolicy. Jeżeli lubisz mieć wszystko pod ręką to Wola jest świetną dzielnicą. Mi mieszka się tu super.

Balbii
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:40

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: Balbii » 24 wrz 2018, 14:56

Mieszkam w okolicy i wygląda to dość ładnie, elewacja z kamiania i drewna będzie mieć na pewno wielu zwolennikow. A co do korków? Jak to w centrum, są, będę, tak jak wszędzie. Trzeba się z nimi liczyć, jednak no wiadomo, wszystko się da ogarnąć. Wola jest dobrze przygotowana jak chodzi o transport publiczny także jak dla mnie bez samochodu idealnie się tu mieszka.


kokola
Posty: 7
Rejestracja: 21 kwie 2019, 19:01

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: kokola » 24 kwie 2019, 12:27

Balbii pisze:Mieszkam w okolicy i wygląda to dość ładnie, elewacja z kamiania i drewna będzie mieć na pewno wielu zwolennikow. A co do korków? Jak to w centrum, są, będę, tak jak wszędzie. Trzeba się z nimi liczyć, jednak no wiadomo, wszystko się da ogarnąć. Wola jest dobrze przygotowana jak chodzi o transport publiczny także jak dla mnie bez samochodu idealnie się tu mieszka.

No niedługo może w końcu skończą metro, więc o komunikację na Woli nie ma co się martwić :D

Tojanarcyzsienazywam
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:16

Re: Opinie i forum osiedla Stacja Kazimierz Warszawa - deweloper Polnord

Postautor: Tojanarcyzsienazywam » 23 cze 2019, 20:17

Na wizualizacji z tą zielenią ładnie wygląda. Ciekawe ile z tego obrazka uda się zrealizować... Która opcja wykończenia na zewnątrz będzie tej inwestycji? Z tymi drewnianymi panelami, czy bez?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości