Moduo Gardens Warszawa od Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Moduo Gardens Warszawa od Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. - opinie na forum

Postautor: dex » 16 lis 2020, 14:02

Jeszcze jedna inwestycja w Warszawie na Mokotowie, która zwróciła moją uwagę, to Moduo Gardens - za jej budowę odpowiada deweloper Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A., czyli firma, która chwali się zdobytym już sporym doświadczeniem w budownictwie. Osiedle całkiem mi się podoba, zwłaszcza duże balkony, które przynależą do mieszkań. A okolica, chyba nie jest źle, tylko tak się zastanawiam, czy może ktoś analizował, jak daleko, jak długo faktycznie będzie się szło z osiedla Moduo Gardens Warszawa na stację metra Wilanowska albo Służew? Tak samo stacja kolejki Warszawa Służewiec, jak myślicie, ile czasu zajmie dojście do niej na piechotę? Może ktoś, kto zastanawia się nad zakupem mieszkania, już to analizował i podzieli się informacjami i opiniami na forum?


zytka
Posty: 20
Rejestracja: 05 paź 2017, 0:51

Re: Moduo Gardens Warszawa od Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. - opinie na forum

Postautor: zytka » 17 lis 2020, 16:10

Lokalizacja inwestycji Modulo Gardens jest całkiem niezła na mapie Warszawy, choć pewnie jest też niespecjalnie tanio, patrząc na miejsce. Plus za niewielką odległość od jednego z większych zagłębi biurowych w stolicy. Same wizualizacje osiedla też prezentują się bardzo przyzwoicie. Całkiem podobają mi się tam duże mieszkania, pond 96 metrów kwadratowych, dwustronne, z dwoma balkonami mającymi łącznie 17 m2 no i posiadającymi 3 sypialnie i spory salon. Jedyna wada, to, że mieszkanie znajduje się w rogu budynku, więc trudno powiedzieć, jak będzie z prywatnością. A Wy widzicie jakieś inne ciekawe rozkłady na tym osiedlu?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości