Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 14 mar 2022, 21:23

urbanity.pl/mazowieckie/warszawa/kaskady-krakowska,b17541
vinci-immobilier.pl/inwestycje/kaskady-krakowska

Podobnie jak Krakowska Vita jest tramwaj do centrum.

Co myślicie?


sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Postautor: sybil » 15 mar 2022, 12:33

kaczydziobek pisze:Co myślicie?

Nie jest źle, dojazd do centrum jest niezły. W okolicy jest niewielki park i ogródki działkowe (szkoda, że nie są ogólnodostępne). Niedaleko jest centrum handlowe przy Łopuszańskiej. Usługi w okolicy powinny być na niezłym poziomie.

Niezłe mają balkony / tarasy w tej inwestycji, do tej pory niestety niezbyt często się to zdarzało. Ale to też tylko do niektórych mieszkań, bo są też mikroskopijne loggie do niektórych mieszkań. Ale lokalizacyjnie nie jest źle. Ale może ktoś, kto kupuje tam mieszkanie napisze swoją relację na forum i podzieli się plusami i minusami z nią związanymi?

riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Postautor: riczi » 09 wrz 2022, 9:46

Podeśle ktoś może jakieś zdjęcia, na których byłoby widać, jak to teraz wygląda? Na jakim etapie jest budowa osiedla Kaskady Krakowa?


kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 17 wrz 2022, 22:55

termin oddania:
2 kwartał 2024

ten rabat 55k wisi od sierpnia.
Ktoś wie czy nad budową latają samoloty?
radarlotow.com

bo z tego mi wynika, że trochę mogą latać.

kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 21 lip 2023, 22:22

Byłem dziś ale nie jestem z Warszawy :) , obok jest biuro sprzedaży, zostały same duże mieszkania.
Dojście jest ok, jest też tramwaj. To samo co na google maps.

Pytałem parę osób jak się tam mieszka powiedzieli, że ok, tylko trochę malują budynki, co widać na google maps (Street View).
Okolica raczej jest spokojna.

Trochę spalin jest od ciężarówek od Krakowskiej.

Obrazek

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Postautor: sybil » 17 sty 2024, 15:23

Jak krakowska, to odpowiedni poziom zadymienia musi być ;)
A czy masz może aktualne zdjęcia tego, jak to obecnie wygląda? Jest już elewacja gotowa? Ciekawi mnie, jak sobie tu z zadaniem poradził deweloper Vinci Immobilier Polska.

kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Kaskady Krakowska Warszawa (al. Krakowska 289) od Vinci Immobilier Polska - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 19 sty 2024, 19:47

Tam już prawie wszystko wykupili,
ale bedą tego szkieletora obok dokańczać :)
urbanity.pl/mazowieckie/warszawa/nowa-krakowska,b18775

Są jeszcze na Krakowska Vita po 750k+ m. postojowe + komórka lokatorska.

6 pasów robi swoje, te od Krakowska Vita z tyłu można jeszcze rozważać do mieszkania.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości