Pauza Ochota Warszawa od Unidevelopment - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Pauza Ochota Warszawa od Unidevelopment - opinie na forum

Postautor: dex » 17 mar 2022, 10:35

Zainspirował mnie jeden z użytkowników na forum w innym wpisie i spojrzałem na inwestycję Pauza Ochota w Warszawie, którą buduje deweloper Unidevelopment. Ceny są całkiem wysokie, blok niewielki, ale myślicie, że ta lokalizacja i taki budynek są warte takiej ceny? Nieźle prezentuje się to mieszkanie na samej górze, z tarasem. Jak w okolicy jest z usługami? Bo dostęp do komunikacji jest tam chyba całkiem dobry.


sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Pauza Ochota Warszawa od Unidevelopment - opinie na forum

Postautor: sybil » 04 kwie 2022, 12:53

Budynek chyba w niezłym standardzie, z recepcją i możliwością odbioru paczek na niej. Jest możliwość instalacji klimatyzacji, choć chyba nie we wszystkich mieszkaniach. W części mieszkań mają też być okna przesuwne, fajne rozwiązanie, popularne na zachodzie, a w Polsce raczej rzadko się je spotyka.

riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Pauza Ochota Warszawa od Unidevelopment - opinie na forum

Postautor: riczi » 25 wrz 2022, 14:56

Te wszystkie bajery, to są całkiem fajne, jakieś recepcje, portiernie, ochroniarze... Tylko później się okazuje, że za to wszystko trzeba solidnie płacić i przestaje być już tak kolorowo, bo to często nie są niskie koszty. Mieszkałem kiedyś w bloku z ochroną, po zawiązaniu wspólnoty mieszkaniowej szybko okazało się, że jednak ochrona nie jest tak potrzebna - stała obecność ochroniarza przy bloku, obchody itp.


riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Pauza Ochota Warszawa od Unidevelopment - opinie na forum

Postautor: riczi » 22 mar 2023, 15:50

Wrzuci ktoś może jakieś zdjęcia, na których byłoby widać, jak aktualnie wygląda inwestycja Pauza Ochota? Dużo jeszcze zostało do ukończenia tych budynków?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości