Wieżowiec Skyreach Warszawa od Golub GetHouse - informacje i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Wieżowiec Skyreach Warszawa od Golub GetHouse - informacje i opinie na forum

Postautor: riczi » 29 wrz 2022, 12:08

Ruszyła budowa kolejnego drapacza chmur w Warszawie, chodzi o wieżowiec Skyreach, którego inwestorem jest Golub GetHouse. Ma powstać pod adresem Grzybowska 59, podoba mi się bardzo projekt, prosta forma, ale nie nudna.

W budynku ma się znaleźć nawet 900 nowych mieszkań w Warszawie, czyli całkiem sporo, a to wszystko na 48 kondygnacjach naziemnych, więc całkiem wysoko będą budowali. Przy czym najniższe poziomy mają zostać przeznaczone na usługi. Na samej górze mają zaś powstać duże, luksusowe mieszkania. W otoczeniu tej inwestycji znajdują się już inne biurowce. Fajnie, że coś się dzieje nowego, prace przy nim już ruszyły, czyli jeden się w Warszawie kończy, a kolejny zaczyna całkiem szybko.

Ktoś się może orientuje, czy ruszyła już może sprzedaż mieszkań w budynku Skyreac, a jeżeli tak, to jakie są ich ceny tam?


alex
Posty: 23
Rejestracja: 30 lip 2017, 0:10

Re: Wieżowiec Skyreach Warszawa od Golub GetHouse - informacje i opinie na forum

Postautor: alex » 23 lis 2022, 14:49

Mi się wizualizacje całkiem podobają, mają rozmach. Może ktoś się podzieli, jak się mieszka na wyższych piętrach w takich wieżowcach? Ktoś może podzieli się swoimi spostrzeżeniami?

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Wieżowiec Skyreach Warszawa od Golub GetHouse - informacje i opinie na forum

Postautor: sybil » 17 maja 2023, 21:45

900 mieszkań, to całkiem sporo, nawet jak na taki wysoki budynek. Pewnie większość, to będą niewielkie metraże, pewnie poza najwyższymi piętrami.

A ktoś się orientuje, jak jest ze sprzedażą mieszkań w budynku Skyreach w Warszawie? Mnie nie udało się znaleźć informacji na ten temat, ale może źle szukam.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości