Pry100ra Warszawa - Spravia (ul. Prystora / Ursus) - informacje i opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
czyzy
Posty: 220
Rejestracja: 02 sty 2019, 0:16

Pry100ra Warszawa - Spravia (ul. Prystora / Ursus) - informacje i opinie na forum

Postautor: czyzy » 28 cze 2023, 11:01

Widziałem, że deweloper Spravia ma ruszać z nową inwestycją w Warszawie - Pry100ra, czyli jak łatwo można się domyślić, przy ul. Aleksandra Prystora w dzielnicy Ursus, czyli kawałek od centrum miasta, ale jednak z dobrym dojazdem. Ale mniejsza z tym, bardziej interesuje mnie to, że to chyba już projekt własny Spravii, a nie kontynowanie projektów rozpoczętych przez poprzedników tej firmy.

Co myślicie o projekcie, szkoda, że głównie mniejsze mieszkania, a największym, jakim się chwalą, to mieszkanie 4-pokojowe w Warszawie na 70 metrach kwadratowych. Ale są też mieszkania 3-pokojowe, 2-pokojowe i kawalerki, mniejsze nawet poniżej 30 m2. Sam projekt wygląda nieźle, spore balkony (podobnie, jak robił Budimex Nieruchomości), układy też niezłe moim zdaniem. Jak się Wam podoba, jakie macie opinie o projekcie Pry100ra w Warszawie, może ktoś podzieli się nimi na forum? Głównie chodzi mi o porównanie do innych osiedli wybudowanych przez tą firmę, ale nie tylko.


Cent
Posty: 3
Rejestracja: 25 paź 2023, 9:56

Re: Pry100ra Warszawa - Spravia (ul. Prystora / Ursus) - informacje i opinie na forum

Postautor: Cent » 29 lis 2023, 14:54

Mniejsze mieszkania mają teraz popyt...
A jak tam inwestycja ma się po tym czasie?
Spravia to może się różnie kojarzyć ;)
artdeco Poznań



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości