Inwestycja Young City 2 - Robyg Warszawa (opinie i forum mieszkańców)

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Tini899
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2017, 11:30

Inwestycja Young City 2 - Robyg Warszawa (opinie i forum mieszkańców)

Postautor: Tini899 » 14 cze 2017, 11:37

Planuje zakup mieszkania na warszawskim Bemowie. Mam na oku kilka osiedli, ale szczególnie zainteresowała mnie oferta Young City 2 firmy Robyg. Przyznam, że wygląda to dość ciekawie, bo przy moim budżecie spokojnie jestem w stanie kupić około 40-50 metrowe mieszkanie z 2 pokojami. Bardzo cenię sobie nowoczesność dlatego dużym plusem jest tu dla mnie system smart house. O deweloperze też słyszałam wiele pozytywnych opinii. A wy co sądzicie na temat tego osiedla i firmy?

nowemieszkaniawarszawa.apartamenty.pl/inwestycja,young-city-2,3752.html


sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Inwestycja Young City 2 - Robyg Warszawa (opinie i forum mieszkańców)

Postautor: sybil » 16 cze 2017, 0:58

Wygląda to wszystko całkiem ciekawie, muszę przyznać :) Chociaż od centrum Warszawy, osiedle Young City 2, to jednak leży dosyć daleko, nawet trudno powiedzieć, że to jeszcze Bemowo, bo raczej buduje się to pod stolicą, choć tam pewnie też zrobi się niedługo miasto. Niemniej dojazd do centrum nie jest zły, a jeśli ktoś np. pracuje gdzieś po tej stronie, to także powinien sobie poradzić bez większych problemów.

Obrazek

Podobają mi się tam obszerne balkony, a także sama forma budynku, który kaskadowo opada do wysokości zaledwie 3 pięter. Wybór mieszkań duży, są 1-pokojowe, a są i mieszkania 4-pokojowe w Warszawie, czyli jeśli ktoś potrzebuje więcej miejsca, albo planuje liczną rodzinę, to powinien znaleźć tam coś odpowiedniego dla siebie :) Ciekawą opcją są na przykład mieszkania mające 4 pokoje i rozłożone na prawie 86 metrach kwadratowych, do których przynależy 15-metrowy balkon i do tego jeszcze 66-metrowy taras - jest sporo miejsca na powietrzu ;) Co więcej pomyślano tam także o osobnej, jasnej kuchni, dodatkowej toalecie i znalazło się jeszcze miejsce na garderobę. Pod tym względem Young City 2 od Robyg prezentuje się całkiem nieźle, a jakie są tu wasze opinie, może ktoś podzieli się na forum :?:

Obrazek

Bemowo, to jedna z lokalizacji w naszym mieście, w której naprawdę dużo się buduje, jest choćby na forum osiedle Stella Warszawa, czy powstające także w tej części stolicy Metro City Warszawa, więc wybór jest tu naprawdę duży. I ceny mieszkań w Warszawie także kształtują się całkiem nieźle, tu akurat zaczynają się od 6 300 zł/m2, czyli nie jest źle, choć wiadomo, że jeśli o cenach pisze się "od", to za tyle może być jedno mieszkanie :) No i jeszcze może napisze ktoś, jakie ma opinie o deweloperze Robyg, bo pewnie znajdą się tu na forum ludzie, którzy kupili od nich lokal lub znają kogoś, kto to już zrobił i mogą coś o tym napisać na forum :?: A jakby ktoś miał zdjęcia okolicy i tego, jak idzie budowa, to chętnie bym zobaczyła nieco więcej o tej lokalizacji i budowie :)

Aqla
Posty: 43
Rejestracja: 22 cze 2017, 11:23

Re: Inwestycja Young City 2 - Robyg Warszawa (opinie i forum mieszkańców)

Postautor: Aqla » 22 cze 2017, 11:25

Dwa dni temu deweloper ogłosił, że wprowadza kolejne etapy do sprzedaży, w sumie 360 mieszkań.
..com/robygdeweloper/photos/a.1462259490694197.1073741827.1461660494087430/1863664603887015/?type=3&theater



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości