Mangalia Mokotow Warszawa od Budimex Nieruchomości - opinie i forum osiedla

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
remik
Posty: 21
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Mangalia Mokotow Warszawa od Budimex Nieruchomości - opinie i forum osiedla

Postautor: remik » 26 cze 2017, 11:18

Kolejna ciekawa opcja dla tych, którzy szukają mieszkania w dobrego lokalizacji w stolicy - inwestycja Mangalia Mokotow - Budimex Nieruchomości, jest można na forum ktoś, kto jest zainteresowany tym projektem i możne napisać, jakie ma o nim opinie. Przydałyby się też inne informacje, bo osiedle na pierwszy rzut oka wygląda całkiem interesująco :)

Obrazek


mwad
Posty: 1
Rejestracja: 26 wrz 2017, 9:47

Re: Mangalia Mokotow Warszawa od Budimex Nieruchomości - opinie i forum osiedla

Postautor: mwad » 26 wrz 2017, 9:50

Ja tez zastanawiam sie nad kupnem mieszkania w tym budynku. Super rozklad, mysle, ze lokalizacyjnie tez ok. Jednak martwi mnie ewentualne ryzyko korkow rano/po poludniu no i halasu, jakoze moje mieszkanie wychodziloby na Sobieskiego. Aleinwestycja sama w sobie wydaje sie bardzo przyjemna. :)

Ann__eL
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2019, 12:11

Re: Mangalia Mokotow Warszawa od Budimex Nieruchomości - opinie i forum osiedla

Postautor: Ann__eL » 23 mar 2019, 12:13

Odświeżam post ;)
Czy ktoś może podzielić się opinią na temat mieszkań w Mangali Mokotów od Budimex?
Poważnie zastanawiam się nad zakupem mieszkania w II etapie, więc każda opinia będzie mile widziana ;)


Diesle3
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2019, 1:24

Re: Mangalia Mokotow Warszawa od Budimex Nieruchomości - opinie i forum osiedla

Postautor: Diesle3 » 25 mar 2019, 13:19

Tez prosze o jakies opinie. Dziekuje

dam1ann
Posty: 1
Rejestracja: 02 wrz 2019, 10:23

Re: Mangalia Mokotow Warszawa od Budimex Nieruchomości - opinie i forum osiedla

Postautor: dam1ann » 02 wrz 2019, 10:25

Jest ktoś na forum, kto kupił tam mieszkanie?? Nie było problemów przy odbiorze?? :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości