Bliska Wola Tower Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Bliska Wola Tower Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: sybil » 30 lip 2017, 15:42

Zastanawiał się może ktoś nad zakupem mieszkania, mnie tu zastanowił projekt, za którego budowę odpowiada deweloper J.W. Construction - Bliska Wola Warszawa. Do dowiedzenia się czegoś więcej o nim zmotywowało mnie to, że ktoś wcześniej na forum wrzucił zapytanie o inwestycję Parki Warszawy Murapol, a zdaje się, że obie te inwestycje budowane są całkiem blisko od siebie :) Pewnie tym, jakie są opinie o tej okolicy, to mogłyby się podzielić te same osoby. Co myślicie o tym projekcie, warto się nim zainteresować :?:

Obrazek

Swoją drogą osiedle Bliska Wola wygląda dosyć srogo na tej wizualizacji, prezentuje się tu gigantycznie, być może na miarę Warszawy, na miarę drogi, która obok niego powstaje itd. Zdaje się, że część tego projektu jest już gotowa, więc może ktoś podzieli się na forum informacjami i napisze jakieś opinie o tym, jak się tam mieszkania, jakiej jakości mieszkania oddaje deweloper J. W. Construction. Firma jest chyba spora i pewna, zbudowali już wiele mieszkań, ale ciekawi mnie, jak im idzie ta budowa, bo jest naprawdę duża :)
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2019, 22:58 przez sybil, łącznie zmieniany 1 raz.


kicia
Posty: 19
Rejestracja: 08 sie 2017, 23:53

Re: Bliska Wola Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: kicia » 08 sie 2017, 23:55

Obrazek

Obrazek

karolswierczewski
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2018, 12:24

Re: Bliska Wola Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: karolswierczewski » 28 sty 2018, 12:27

Cześć,
Kupiłem mieszkanie przy Kasprzaka 31B na początku 2017, wykonawca to JW Construction.
Mieszkanie jest bardzo głośne- słyszę budowy do okoła, kroki sąsiadów, prysznic sąsadiów, wiem co gotują (wentylacja wwiewa zapachy do mojego mieszkania), brama garażowa generuje straszny hałas i wibracje, wszystkie drzwi balkonowe pracują bardzo ciężko, cała ulica stoi zakorkowana zaparkowanymi autami, korki do centrum i z powrotem to po prostu masakra, ludzi masa, na parkingach w nocy kradną auta, opony itd.
Ogólnie mieszkanie, blok i osiedle masakra i żałuję, że tu zamieszkałem. Nie polecam i odradzam.
Pozdrawiam
Karol
:evil: :evil: :evil:


karolswierczewski
Posty: 2
Rejestracja: 28 sty 2018, 12:24

Bliska Wola, Odolany, JW Construction

Postautor: karolswierczewski » 28 sty 2018, 12:31

Dzień dobry,
Piszę ku przestrodze osób myślących nad zamieszkaniem przy Kasprzaka/ Ordona/ Jana Kazimierza.
Kupiłem mieszkanie przy Kasprzaka 31B na początku 2017, wykonawca to JW Construction.
Mieszkanie jest bardzo głośne- słyszę budowy do okoła (niektóre pracują całą dobę), kroki sąsiadów, prysznic sąsadiów, wiem co gotują (wentylacja wwiewa zapachy do mojego mieszkania), brama garażowa generuje straszny hałas i wibracje, wszystkie drzwi balkonowe pracują bardzo ciężko, cała ulica stoi zakorkowana zaparkowanymi autami, korki do centrum i z powrotem to po prostu masakra, ludzi masa, na parkingach w nocy kradną auta, opony itd.
Ogólnie mieszkanie, blok i osiedle masakra i żałuję, że tu zamieszkałem. Nie polecam i odradzam.
Pozdrawiam
Karol

riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Bliska Wola Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: riczi » 28 sty 2018, 23:23

karolswierczewski pisze:Mieszkanie jest bardzo głośne- słyszę budowy do okoła (niektóre pracują całą dobę), kroki sąsiadów, prysznic sąsadiów, wiem co gotują (wentylacja wwiewa zapachy do mojego mieszkania), brama garażowa generuje straszny hałas i wibracje

Nie przesadzasz trochę? Przecież to nie jest rzadkość, że w mieszkaniach słychać to, co dzieje się w sąsiednich lokalach. Jasne, że jest pewna granica, ale trudno niestety wymagać, żeby lokale były całkiem wytłumione. Jeśli chodzi o hałas z sąsiedniej budowy, to być może przez nawiewniki w oknach, bo pewnie przez to, że coś obok budują, nie było konieczności montowania takich o podwyższonych parametrach akustycznych. A że mieszkanie nad wjazdem i bramą do garażu podziemnego może wiązać się z jakimiś uciążliwościami, to nie jest żadne specjalne odkrycie.

aneta87
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2018, 13:23

Re: Bliska Wola Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: aneta87 » 16 maja 2018, 15:41

To osiedle to jeden wielki moloch, a te ostatnie nowo powstające bloki z tym ukosami wyglądają najgorzej. Jestem w stanie uwierzyć, że ściany cienkie jak papier - czyli jak w innych inwestycjach. Lokalizacja i ceny - jak dla mnie typowo pod inwestycje. Kupić i wynająć.

Vraad
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2018, 20:05

Re: Bliska Wola Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: Vraad » 23 maja 2018, 20:08

Kilka ujęć na osiedle Bliska Wola:
youtube.com/watch?v=9fTmr8PmUpY

sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Bliska Wola Tower Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: sybil » 15 wrz 2019, 23:01

Jak myślicie, jaka będzie organizacja wspólnoty mieszkaniowej na osiedlu Bliska Wola Tower w Warszawie? Docelowo ma tam być chyba ok. 1000 mieszkań, do tego lokale usługowe. Gdzie zrobić spotkanie wspólnoty na 1000 osób? I jak się do tego będą miały lokale inne niż mieszkania?


kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Bliska Wola Tower Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: kaczydziobek » 08 sie 2022, 14:09

Kolejne mieszkania są sprzedawane na Bliska Tower w nowym segmencie.
Inwestycja jest ciekawa. Mają kawalerki 20 metrowe, robią też wykończenia pod klucz.
Jak wygląda tam sytuacja? W google reviews jest 3.9/5; opinie są podzielone.

riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Bliska Wola Tower Warszawa - J. W. Construction (osiedle / opinie / forum)

Postautor: riczi » 01 lut 2023, 9:42

Nieźle to wygląda od strony ulicy, okazałe budynki, ciekawy projekt, ale jeżeli spojrzeć na osiedle od drugiej strony, to niemiłosiernie gęsto zabudowane działki. Pomimo tego, że budynki na osiedlu Bliska Wola są wysokie, to jednocześnie są budowane całkiem blisko od siebie. Pewnie mieszkańcy chwalą, bo jak kupili już, to co mają zrobić. Tym bardziej, że lokalizacja jest faktycznie niezła, jak na to, co buduje się obecnie w Warszawie.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości