Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
izkad
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:19

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: izkad » 03 cze 2019, 16:21

Jak z komunikacją miejską w tamtych okolicach? Lata temu mieszkałam na Sadybie i pamiętam, że się bardzo korkowało.


g.rozmus
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 16:55

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: g.rozmus » 03 cze 2019, 16:25

izkad pisze:Jak z komunikacją miejską w tamtych okolicach? Lata temu mieszkałam na Sadybie i pamiętam, że się bardzo korkowało.


A gdzie się w Warszawie nie korkuje? :D Przynajmniej z dala od Trasy Toruńskiej i codziennych dzwonów tam ;) Trochę się korkuje, ale do przeżycia. Jak oddadzą obwodnicę to będzie jeszcze lepiej.

izkad
Posty: 5
Rejestracja: 29 maja 2019, 21:19

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: izkad » 03 cze 2019, 16:29

g.rozmus pisze:
izkad pisze:Jak z komunikacją miejską w tamtych okolicach? Lata temu mieszkałam na Sadybie i pamiętam, że się bardzo korkowało.

A gdzie się w Warszawie nie korkuje? :D Przynajmniej z dala od Trasy Toruńskiej i codziennych dzwonów tam ;) Trochę się korkuje, ale do przeżycia. Jak oddadzą obwodnicę to będzie jeszcze lepiej.

A jak sam deweloper? Jak u niego z rzetelnością i z dotrzymywaniem terminów? Różne opinie chodzą i jestem w kropce.


demaskator
Posty: 2
Rejestracja: 03 cze 2019, 14:41

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: demaskator » 03 cze 2019, 16:34

Terminowość jest unikalna na skalę światową. Osiedla są gotowe już zanim pierwsze koparki i betoniarki dojadą.

g.rozmus
Posty: 11
Rejestracja: 20 maja 2019, 16:55

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: g.rozmus » 04 cze 2019, 16:24

izkad pisze:
g.rozmus pisze:
izkad pisze:Jak z komunikacją miejską w tamtych okolicach? Lata temu mieszkałam na Sadybie i pamiętam, że się bardzo korkowało.

A gdzie się w Warszawie nie korkuje? :D Przynajmniej z dala od Trasy Toruńskiej i codziennych dzwonów tam ;) Trochę się korkuje, ale do przeżycia. Jak oddadzą obwodnicę to będzie jeszcze lepiej.

A jak sam deweloper? Jak u niego z rzetelnością i z dotrzymywaniem terminów? Różne opinie chodzą i jestem w kropce.


Ja nie narzekam na współpracę z nimi. Wszystko było tip top. No ale wiadomo, ze nie dam Ci 100% gwarancji, że i u Ciebie będzie wzorowo hulało.

polarakoczy
Posty: 5
Rejestracja: 27 cze 2019, 14:26

Re: Brzozowy Zakątek (Warszawa) - Polnord - forum i opinie

Postautor: polarakoczy » 30 lip 2019, 13:54

Ładna i dobra lokalizacja. Jak masz takie fundusze to chyba nie warto się dłużej zastanawiać, bo ceny mieszkań wciąż szybują w górę. Nie wiem kiedy i kto to wariactwo zatrzyma.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości