Unique Apartments Warszawa Wola od Marvipol Development - opinie i forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Unique Apartments Warszawa Wola od Marvipol Development - opinie i forum

Postautor: dex » 30 mar 2018, 21:32

Chyba szybuje się nam ciekawa inwestycja w stolicy od dewelopera Marvipol - Unique Apartments Warszawa, czyli projekt realizowany dosyć rozpoznawalną firmę, a przy okazji całkiem charakterystyczny. Orientuje się ktoś czy tam będzie można kupić mieszkanie i w nim mieszkać, czy w grę wchodzi tylko inwestycja pod wynajem, jak tzw. aparthotele :?: Jeżeli chodzi o wizualizację, to trzeba przyznać, że jest całkiem ciekawa, niewiele się takich obiektów mieszkalnych buduje, a ten ma mieć niemal 100 metrów wysokości, przynajmniej najwyższa z jego części, a mają powstać trzy.

Obrazek
Wizualizacja: Marvipol Development

Podoba mi się lokalizacja Unique Apartments, jest stamtąd całkiem blisko do samego centrum Warszawy, z komunikacją też powinno tam być całkiem nieźle. Jeżeli chodzi o nowe mieszkania na Woli w Warszawie, jakie są tam do kupienia, to najmniejsze kawalerki zaczynają się od 29 metrów kwadratowych, są co prawda dosyć podłużne, w przedpokoju mają aneks kuchenny, jest i balkon - wygląda to faktycznie nieco hotelowo przez ten aneks, ale nie jest źle, ja na ten metraż. Są i kawalerki z osobną, jasną kuchnią na 34 metrach kwadratowych - jest całkiem nieźle. Można mieć i mieszkanie jednopokojowe na 42 m2, więc znacznie większe. Jeżeli ktoś chciałby mieszkanie 2-pokojowe w Warszawie, to może je mieć na 66 m2, niestety nie ma ono balkonu. Jakie są Wasze opinie o tej inwestycji, może ktoś się podzieli na forum, czy to może być dobra lokata kapitału, deweloper chwali się tu, że oferuje 7% zwrotu rocznie. No i deweloper Marvipol opinie ma dobre, pewnie sporo osób kupiło od nich mieszkania już i napiszą o tym co nieco :)


sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Unique Apartments Warszawa Wola od Marvipol Development - opinie i forum

Postautor: sybil » 31 mar 2018, 0:36

Coraz ciekawiej się buduje w Warszawie, taki dosyć klasyczny ten budynek się wydaje, przynajmniej na wizualizacji. Wygląda odrobinę, jak biurowiec, ale zamieszkają w nim ludzie. Też widziałem te reklamy o gwarantowanej 7-procentowej stopie zwrotu rocznie przez 10 lat. Ciekawe czy to już po odjęciu kosztu zarządzania, sprzątania itp. czy jeszcze przed. Też mi się podoba lokalizacja Unique Apartments, to ile tam kosztuje metr kwadratowy tego cudeńka? ;)

NadiaaaaMyzia
Posty: 9
Rejestracja: 29 sie 2018, 13:50

Re: Unique Apartments Warszawa Wola od Marvipol Development - opinie i forum

Postautor: NadiaaaaMyzia » 03 wrz 2018, 14:21

Oj zgadzam się, że Wola to genialna lokalizacja. Sama zdecydowałam się na mieszkanie w Stacji Kazimierz i nie mogę się doczekać odbioru! Miejsce jest niesamowite.


InwestorQ
Posty: 1
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:56

Re: Unique Apartments Warszawa Wola od Marvipol Development - opinie i forum

Postautor: InwestorQ » 05 paź 2018, 10:59

Niestety położenie mimo, że jest przy grzybowskiej ulicy to wszystkie pietra poniżej 14 mają widok na sąsiednie budynki i to blisko bo budynek jest wciśnięty. Ceny kosmos :o za metr, ale to wynik bańki na nieruchomościach, która pęknie do 2020 roku - wchodzenie teraz w nieruchomości będzie bolesne. Gwarancja 7% to żart, nie ma czegoś takiego, kapitał firmy, to tylko milion złotych, przy tak wielu lokalach do obsługi wystarczy, że im nie wyjdzie wynajem 3 miesiące i klapa, każdy zostanie z nieruchomością za metr prawie 20000 zł i teraz kto to wynajmie :) jak będzie kilkaset takich lokali :) Żebyśmy na tym zarabiali, to sorry ale za 3500 miesięcznie mamy już mieszkania 2-3 pokojowe w śródmieściu i na woli, a nie kawalerkę :). Ryzyko jest spore, jeżeli ktoś chce kupić dla samej nieruchomości i ma do wydania absurdalne pieniądze to wolna droga:), ale trzeba brać pod uwagę fakt taki że 7% jest pisane po wodzie i jest to chwyt marketingowy :idea: :idea: :idea:

aneta87
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2018, 13:23

Re: Unique Apartments Warszawa Wola od Marvipol Development - opinie i forum

Postautor: aneta87 » 10 kwie 2019, 15:59

a ja uważam, że Marvipol to świetny deweloper wart każdych pieniędzy



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości