Mennica Residence Warszawa od Mennica Developer - opinie na forum inwestycji

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
dex
Posty: 18
Rejestracja: 09 mar 2017, 17:11

Mennica Residence Warszawa od Mennica Developer - opinie na forum inwestycji

Postautor: dex » 30 mar 2018, 22:03

Jeszcze jedno mi się rzuciło w oczy, ciekawa inwestycja mieszkaniowa u zbiegu ulic Grzybowskiej i Żelaznej - Mennica Residence Warszawa, za którego budowę odpowiada deweloper Mennica - trzeba przyznać, że takie wierze wyglądają całkiem ciekawie, architektura, która może się podobać, choć też budynki są pokaźne, ale w tej okolicy akurat takich nie brakuje. Nic zresztą dziwnego, skoro jest to ścisłe centrum stolicy, a w tych rejonach buduje się w Warszawie dosyć gęsto i wysoko :) Śródmieście to niezła lokalizacja, tyle, że ceny mieszkań tam nie należą chyba do niskich.

Obrazek
Wizualizacje: Mennica Developer

Mieszkania, które buduje w Warszawie Mennica Developer mają całkiem niezłe rozkłady, plusem są też przynależące do nich balkony - loggie, które nie wystają poza obręb budynku :)


sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Re: Mennica Residence Warszawa od Mennica Developer - opinie na forum inwestycji

Postautor: sybil » 31 mar 2018, 0:32

Czy to w ramach tej inwestycji Mennica Residence zostaną zachowane jakieś stare, zabytkowe budynki z cegły? Jak byłam jakiś czas temu w tej okolicy, to chyba coś takiego tam widziałam. Albo to będzie gdzieś obok, ale chyba dobrze byłoby mieć gdzieś blisko coś takiego :) A stylistyka tego osiedla całkiem ciekawa, mnie się podoba taka forma, duże okna, powinny dawać dużo światła w mieszkaniach. Ciekawią mnie zwłaszcza te na najwyższym piętrze, z dużymi tarasami, pewnie będzie z nich niezły widok na Warszawę.

aneta87
Posty: 26
Rejestracja: 24 kwie 2018, 13:23

Re: Mennica Residence Warszawa od Mennica Developer - opinie na forum inwestycji

Postautor: aneta87 » 16 maja 2018, 15:31

sybil pisze:Ciekawią mnie zwłaszcza te na najwyższym piętrze, z dużymi tarasami, pewnie będzie z nich niezły widok na Warszawę.

Nie wiem czy widok będzie powalał, ale ceny na pewno :lol:


riczi
Posty: 129
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Mennica Residence Warszawa od Mennica Developer - opinie na forum inwestycji

Postautor: riczi » 09 kwie 2019, 15:44

Ma może ktoś jakieś zdjęcia, na których byłoby widać, jak idzie budowa inwestycji Mennica Residence w Warszawie i podzieliłby się na forum? Dano nie bylem w okolicy, a to chyba jeden z ciekawszych projektów realizowanych w naszym mieście i chętnie bym spojrzał, na jakim jest teraz etapie :)



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości