Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
karolex88
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2018, 15:40

Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: karolex88 » 24 lis 2018, 15:49

Rozpoczynam dyskusję na temat osiedla jak i dewelopera :)
Wg. mnie jedna z atrakcyjniejszych w tej chwili ofert na Mokotowie. Bardzo dobra lokalizacja osiedla (bardzo blisko Dolinki i Al. Wilanowskiej). Jestem po pierwszych spotkaniach ze sprzedawcami i raczej kupię mieszkanie w tej inwestycji.
Macie doświadczenia z deweloperem i jego inwestycjami?


Majki
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2018, 11:41

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: Majki » 06 gru 2018, 11:48

Cześć,
kupiłem mieszkanie u nich jeszcze jak była dziura w ziemi, cenę udało się się dobra ugrać jak na ta lokalizację.
2 miesiące opóźnienia w budowie, obecnie trwają odbiory przez straż pożarną, sanepid, kominiarzy itp.
Następnie będą możliwe odbiory techniczne z tego co mi wiadomo, natomiast klucze obstawiam że będzie można odebrać koło lutego jak Nadzór budowlany wyda pozwolenie na użytkowanie.
Nie podoba mi się na obecną chwilę jedynie plac zabaw, mogli go w ogóle nie robić, zdecydowanie ubogi.
nie wiem jak wygląda inwestycja od środka, niestety nie wpuszczają.
Deweloper raczej mały, kilka inwestycji już ma za sobą, plus że generalnym wykonawcą jest Mostostal.
czekamy :)
Pozdrawiam

zytka
Posty: 20
Rejestracja: 05 paź 2017, 0:51

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: zytka » 21 gru 2018, 0:29

Majki pisze:2 miesiące opóźnienia w budowie, obecnie trwają odbiory przez straż pożarną, sanepid, kominiarzy itp.
Następnie będą możliwe odbiory techniczne z tego co mi wiadomo, natomiast klucze obstawiam że będzie można odebrać koło lutego jak Nadzór budowlany wyda pozwolenie na użytkowanie.

I jak, kiedy zaplanowany odbiór mieszkania od dewelopera, wybierasz się sam i sprawdzasz według listy spod linku, czy bierzesz kogoś kto się zna. Jak widzisz komunikację publiczną w tej okolicy, da się mieszkać w inwestycji Nowe Południe bez konieczności posiadania samochodu?


karolex88
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2018, 15:40

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: karolex88 » 30 gru 2018, 17:57

@Majki - dwa miesiące opóźnienia to jeszcze da się jakoś przeżyć. Moi znajomi czekali na swoje mieszkanie dodatkowe 10 miesięcy w jednej inwestycji na Woli ;)

@Zytka ja mam znajomego, który pomoże przy odbiorze mieszkania. :) Co do okolicy jest naprawdę bardzo dobrze zkomunikowana. Do metra 10 min autobusem, do Mordoru 20 min. Spokojnie możesz kupować to mieszkanie nie mając samochodu. :) Ja mam auto ale używam go tylko od święta i na zakupy ;D Po Warszawie najlepiej poruszać się komunikacją. :)

Majki
Posty: 2
Rejestracja: 06 gru 2018, 11:41

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: Majki » 23 sty 2019, 8:42

Cześć,
ja biorę osobę która mi pomoże przy odbiorze tj. były inspektor budowlany który zna się na prawie budowlanym, dużo takich firm w necie, nie polecam samemu odbierać mieszkania, lepiej zapłacić 200-300zł i mieć spokój :)

okolica przyjemna, przystanek autobusowy obok, metro 1km dalej, bez problemu sobie poradzisz bez auta.

na obecną chwile trwają odbiory budynku, czekamy na kontakt ze strony dewelopera odnosnie przeglądów technicznych i odbioru kluczy, ale jeszcze to zapewne potrwa, cała papierologia, tzreba uzbroic sie w cierpliwosc, moze na wiosne otrzymamy klucze.

KaroWawa86
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2019, 21:00

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: KaroWawa86 » 31 sty 2019, 21:04

Hej sąsiedzi!

czekamy na odbiór mieszkania, trochę się nie możemy doczekać przez lekkie opóźnienie ale rozumiemy, że w tej branży opóźnienia się zdarzają. Zbyt wiele czynników wpływa na to na które ani my, ani deweloper nie ma wpływu. Świat niestety nie jest idealny :lol:

Ja z mężem podobnie jak @Majki bierzemy byłego inspektora z doświadczeniem w odbiorze mieszkań i prawie. Ale raczej wszystko odbędzie się bez problemów. Inwestycja wygląda jak perełka więc nie spodziewamy się kłopotów. ;)

karolex88
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2018, 15:40

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: karolex88 » 22 mar 2019, 15:22

I już po odbiorach technicznych. Jestem super zadowolony! Odbiór mieszkania bez żadnych problemów! Czekam teraz na klucze.
Z tego co wiem to deweloperowi pozostały ostatnie lokale - warto zainteresować się nimi, bo wprowadzasz się do naprawdę dobrze wykonanego mieszkania, bez długiego czekania. ;)

Agnieszka1
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2019, 9:04

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: Agnieszka1 » 25 cze 2019, 9:20

projekt bezmyślny: brak odpływu przy zmywarce, odpływy w szachtach za wysoko (brak spadku), rury wentylacyjne na wierzchu, liczniki w miejscu zaplanowanego sedesu - brak dostępu do liczników, wymiany i ew. zakręcenia wody, developer nie zezwala na naprawę jego błędów nawet na własny koszt a wpisy negatywne na forach są usuwane lub nie zamieszczane przez administratora


karolex88
Posty: 4
Rejestracja: 24 lis 2018, 15:40

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: karolex88 » 26 cze 2019, 21:30

Agnieszka1 pisze:projekt bezmyślny: brak odpływu przy zmywarce, odpływy w szachtach za wysoko (brak spadku), rury wentylacyjne na wierzchu, liczniki w miejscu zaplanowanego sedesu - brak dostępu do liczników, wymiany i ew. zakręcenia wody, developer nie zezwala na naprawę jego błędów nawet na własny koszt a wpisy negatywne na forach są usuwane lub nie zamieszczane przez administratora

Agnieszka, chyba opisujesz inną inwestycję :D Ja już mieszkam jakiś czas z rodziną i nie mamy takich problemów. Wiadomo były małe poprawki ale bez przesady.

AGATA19
Posty: 2
Rejestracja: 08 lip 2019, 8:07

Re: Nowe Południe Warszawa (Mokotów) - Deweloper Napollo (opinie i forum)

Postautor: AGATA19 » 08 lip 2019, 8:09

Zgadzam się z Agnieszka1. Brak odlywu ze zmywarki, rury od wyciagu na wierzchu, wyciagi na beznadziejnej wysokosci, rewizja uniemozliwia normalne zamontowanie deski ustepowej wraz ze spluczka. Fuszerka jakich malo!



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości