Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
jack84

Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: jack84 » 30 lis 2018, 1:24

Jest może na forum ktoś, kogo interesuje inwestycja Nowa Grochowska w Warszawie, którą buduje deweloper Atal. Jeżeli tak, to jakie macie opinie o tym projekcie, bo jeżeli o mnie chodzi, to całkiem podoba mi się zaproponowana przez projektantów architektura. Do tego lokalizacja wydaje mi się całkiem niezła - co o niej myślicie? To dobre miejsce na zakup mieszkania w Warszawie? Szukam czegoś dla rodziny z dziećmi, ale też, gdyby sytuacja się zmieniła i gdzieś byśmy wyjechali, to chciałbym móc taką nieruchomość w miarę łatwo wynająć - jak pod tym względem wygląda ta okolica? Podzielcie się informacjami i opiniami na ten temat, bo oferta wydaje się być całkiem niezła.

Warszawa12345

Re: Nowa Grochowska Warszawa - Atal (Praga-Południe) - opinie na forum

Postautor: Warszawa12345 » 02 gru 2018, 22:32

Witam tez mnie interesuje ten temat jednak sprzedaz stoi w miejscu nie wiedzac czemu

riczi

Postautor: riczi » 08 sty 2019, 21:32

Warszawa12345 pisze:Witam tez mnie interesuje ten temat jednak sprzedaz stoi w miejscu nie wiedzac czemu

Hej, a jakie widzisz plusy tej inwestycji, w sensie dlaczego interesuje Cię Nowa Grochowska. Moim zdaniem ta okolica jest całkiem perspektywiczna, bo jest na tyle niedaleko od centrum, że powinna się dynamicznie rozwijać. Jak widzisz tam transport publiczny i co myślisz o cenach, które ustalił tam dewelopera Atal?

zetka

Postautor: zetka » 09 sty 2019, 8:04

Myślę że ceny wynikają właśnie z atrakcyjnego położenia osiedla, w okolicy na razie nie ma blokowisk i to też jest spory plus, kojarzę to miejsce raczej z niską zabudową, nieco dalej na Witolinie są wyższe bloki. Komunikacja jest też idealna bo w pobliżu jest trasa siekierkowska a z drugiej strony pętla tramwajowa oddalona o kilkaset metrów, z drugiej strony autobusowa w podobnej odległości

Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”