Marina Mokotów Warszawa od Dom Development - opinie i informacje na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
sybil
Posty: 106
Rejestracja: 01 sty 2017, 20:11

Marina Mokotów Warszawa od Dom Development - opinie i informacje na forum

Postautor: sybil » 16 gru 2018, 20:19

Jeszcze jedna inwestycja, która zwróciła moją uwagę przy przeglądaniu oferty mieszkań w stolicy to Marina Mokotów w Warszawie od Dom Development, a więc kolejny etap tego osiedla powstającego przy ulicy Żwirki i Wigury, w niewielkiej odległości od Lotniska Szopena. Nie było chyba jeszcze informacji o tym projekcie na forum, więc może warto podzielić się tym, jakie ma się opinie. Jeżeli chodzi o lokalizację, to jednak spory kawałek od centrum miasta, jednak dojazd jest całkiem niezły, o ile drogi się nie korkują, co niestety zdarza się w godzinach szczytu. Plusem jest niedalekie Pole Mokotowskie i park na terenie dawnego fortu. A jak oceniacie uciążliwość samolotów obsługiwanych przez lotnisko w tej okolicy? Nigdy nie słyszałam, żeby był to jakiś problem, ale może ktoś, kto mieszka tam na stałe, będzie w stanie o tym powiedzieć coś więcej? Co myślicie o o zakupie mieszkania w inwestycji Marina Mokotów, dobra opcja na zamieszkanie w stolicy? Zwłaszcza jeżeli wziąć pod uwagę ceny, co o nich myślicie? Doświadczenia z deweloperem Dom Development pewnie też warto opisać we właściwym wątku na forum.


MarcinJ
Posty: 438
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Re: Marina Mokotów Warszawa od Dom Development - opinie i informacje na forum

Postautor: MarcinJ » 26 gru 2018, 12:25

Byłem ostatnio w tamtej okolicy (hotel wdelegacji) i Marina Mokotów jest dosyć daleko od centrum Warszawy, ale dojazd jest tam całkiem dobry. Nie wiecie czy gdzieś w tej okolicy ma może powstać stacja metra? Przydałaby sięgam na pewno.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości