Inwestycja Woronicza Warszawa - deweloper Budimex Nieruchomości - opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
remik
Posty: 23
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Inwestycja Woronicza Warszawa - deweloper Budimex Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: remik » 16 gru 2018, 20:46

Moim zdaniem kolejna interesująca inwestycja w Warszawie, to Woronicza Warszawa od Budimex Nieruchomości - to w miarę nowy projekt i nadal są tam dostępne nowe mieszkania na Mokotowie w dosyć dużej licznie. Mnie w pierwszej kolejności podoba się całkiem ciekawa architektura, do tego ma być tam chyba też jakiś reprezentacyjny hol wejściowy. Poza tym, jak na Warszawę, to chyba nieźle jest tam rozwinięta komunikacja publiczna, a na tym mi bardzo zależy, chyba, że ktoś na forum ma inne opinie i mnie uświadomi w tym temacie. Niezłe są też układy tych mieszkań, Budimex potrafi wycisnąć wszystko co się da z powierzchni, więc można mieć sensowne mieszkanie 2-pokojowe już poniżej 40 m2, choć oczywiście z aneksem kuchennym zamiast osobnej kuchni. Wszystkie mieszkania mają też chyba balkony lub ogródki, choć obecnie jest to już chyba raczej standard. Ktoś się orientuje, jaka jest cena metra kwadratowego mieszkania w Warszawie w tej inwestycji, bo pewnie tanio nie jest. No i jak dla mnie argumentem na plus jest to, że deweloper Budimex opinie ma chyba jednak całkiem dobre - duża firma, wydaje się, że całkiem stabilna.


wawinwestor
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2019, 20:36

Osiedle Woronicza - Budimex - opinie i forum

Postautor: wawinwestor » 17 lut 2019, 20:40

Witam,

Czy ktos z Was moze widzial inwestycje Woronicza Budimexu? Realizowana jest przy ulicy Suwak 14. Czy warto tam kupic mieszkanie? Mieszkamy z rodzina w okolicy (tj. blisko Woloskiej) i szukamy jakiegos mieszkania. Zainteresowala nas ta inwestycja. Ceny nie sa az tak zle i nieco nizsze od np. Pozytywny Mokotow (Yareal).
Szukam haczyka - czy cos jest nie tak z ta lokalizacja? Albo developerem? Dajcie znac - chetnie poznam Wasze opinie.

Adres tutaj: woronicza.com

Pozdrawiam

riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Inwestycja Woronicza Warszawa - deweloper Budimex Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: riczi » 18 lut 2019, 0:36

wawinwestor pisze:Witam,

Czy ktos z Was moze widzial inwestycje Woronicza Budimexu? Realizowana jest przy ulicy Suwak 14. Czy warto tam kupic mieszkanie? Mieszkamy z rodzina w okolicy (tj. blisko Woloskiej) i szukamy jakiegos mieszkania. Zainteresowala nas ta inwestycja. Ceny nie sa az tak zle i nieco nizsze od np. Pozytywny Mokotow (Yareal).
Szukam haczyka - czy cos jest nie tak z ta lokalizacja? Albo developerem? Dajcie znac - chetnie poznam Wasze opinie.

Moim zdaniem Budimex podchodzi dosyć uczciwie do tematu deweloperki, raczej na to, na co się z ludźmi umawiają, to dają. No może poza wtopami, typu sprzedawanie miejsc postojowych dla niepełnosprawnych, jak w Krakowie. Sam budynek, przynajmniej na wizualizacjach, całkiem mi się podoba. Jakie widzisz plusy i minusy?


wawinwestor
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2019, 20:36

Re: Inwestycja Woronicza Warszawa - deweloper Budimex Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: wawinwestor » 21 lut 2019, 16:37

Szukam minusów tej inwestycji - czy ktos moze cos wie? Czy ktos wie co miescilo sie na tych terenach przed budowa? Widzialem na starych zdjeciach barak.

AilO
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2019, 10:51

Re: Inwestycja Woronicza Warszawa - deweloper Budimex Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: AilO » 26 lut 2019, 10:59

Widzisz, też jestem zaintteresowany :)
Z minusów - IMHO kilka:
1. Blisko pociąg - zaraz za akademikiem. ale jest "lekko" schowany w wykopie - nie wiem jak będzie z hałasem - w prostej linii około 100m, ale jak pisałem - po drodze akademik
2. będzie stał u zbiegu 2 ulic (nowych, ale raczej z niewielkim ruchem):
+ suwak-woronicza (ta NA PEWNO powstanie) - zapewni dojazd do budimexu, akademika i hotelu.
+ suwak - racjonalizacji - na pewno powstanie częściowo - zaraz za działką budimexu jest inwestycja Moko Concept (czy jakoś tak) - mają wzjazd od tej strony. Czy dojdzie do razjonalizacji? nie wiadomo.
3. (IMHO najistotniejszy problem) - Przyszła trasa N-S. Będzie szła gdzieś w okolicach torów, za akademikiem. Ale kiedy? nie wiadomo. W obecnych planad do chyba 2040 nie ma planów jej budowy.
4. Komunikacyjnie (komunikacja zbiorowa) - tak sobie.

Szukałem minusów troszkę na siłę - bo sam się zastanawiam czy brać. mam zarezerwowane mieszkanie i muszę dać znać do końca tygodnia :)


Co do Yareala - niestety zaczęli budować od Postępu. No megaminus. tam będzie duży ruch niestety. U zbiegu konstruktorskiej i Postępu będzie docelowo rondo. No i bliskość zajezdni. Za 2-3 lata, w kolejnych etapach (bliżej Plusa) to będzie bardzo dobre miejsce

kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Inwestycja Woronicza Warszawa - deweloper Budimex Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 23 paź 2019, 1:44

Ja jestem z Krakowa i tak lookam do was do Warszawy i oczom nie wierze.
obrzeża centrum 10k/metr, lol w Krakowie obrzeża centrum to 15k/metr a takie bliższe centrum to 20-30k/metr
Jeszcze każda inwestycja w Krakowie wciska miejsce postojowe nawet jak się prawa jazdy nie ma.

kaczydziobek
Posty: 156
Rejestracja: 20 paź 2019, 0:04

Re: Inwestycja Woronicza Warszawa - deweloper Budimex Nieruchomości - opinie na forum

Postautor: kaczydziobek » 23 paź 2019, 1:49

Jakie minusy/plusy? Da się dojść do centrum? z mapy widze, że tak ok 20 min do centrum.
Wornicza i aleją niepodległości?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości