Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
Kasztanka
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2019, 7:42

Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Postautor: Kasztanka » 15 lut 2019, 7:54

Dzień dobry)
Zakupiłem mieszkanie w tej nowej inwestycji na warszawskiej Białołęce. Położona ona jest na ulicę Hemara. Deweloper PROFIT.

Może ktoś jeszcze jest z tego przyszłego osiedla? Co myślicie o tej inwestycji?☺


Emilia S.
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2019, 22:35

Re: Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Postautor: Emilia S. » 19 lut 2019, 22:37

Ja też kupuję mieszkanie na tym osiedlu tak więc witaj sąsiedzie :D

Kasztanka
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2019, 7:42

Re: Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Postautor: Kasztanka » 20 lut 2019, 21:19

Emilia S. pisze:Ja też kupuję mieszkanie na tym osiedlu tak więc witaj sąsiedzie :D

Witam z klatki A1 :)


Emilia S.
Posty: 2
Rejestracja: 19 lut 2019, 22:35

Re: Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Postautor: Emilia S. » 23 lut 2019, 0:04

A ja macham z bloku naprzeciwko :)

Filip_
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:56

Re: Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Postautor: Filip_ » 23 cze 2019, 20:07

Ja się właśnie zastanawiam - sam deweloper wydaje się dość dziwny - "spółka rodzinna", w której zarządzie obok prezesa znajduje się (prawdopodobnie) jego żona, a rade nadzorczą sprawują rodzice. Hmm...niezły nadzór :) W internecie można znaleźć wiele negatywnych opinii zwłaszcza z lat 2009-2013r..nie wiem czy są prawdziwe / obiektywne.

Jeśli chodzi o samą lokalizację inwestycji to położenie administracyjne wydaje się sensowne (szkoła, przedszkole, w planach basen, może sklepu większego trochę brakuje no i kościół deko zbyt blisko, ale generalnie nie ma co narzekać). Martwi mnie natomiast
bliskość kanału Żerańskiego i ewentualne podtopienia tych terenów. Wadą jest niewątpliwie brak ciepłej wody (miejskiej) i ogrzewania (miasto). Grzanie gazem może być kosztowne.. Infrastruktura się rozwija i mam nadzieję, że miasto będzie szło jednak w stronę zieleni, a nie betonu. Liczę też na lepsze połączenia komunikacyjne autobusu z planowanym tramwajem oraz jakiś lepszy dojazd do Kondratowicza (metro), bo obecne to dramat.
Pomijając powyższe wady inwestycja wydaje się sensowna. Jeśli chodzi o cenę to można by trochę ponarzekać, ale nie za bardzo - jakby nie było to są jedne z tańszych mieszkań w Warszawie. To też zastanawiam się nad zyskownością tego przedsięwzięcia i uczciwością dewelopera. Jeśli będzie tak jak mówią to może być to dobry wybór - ale jakby nie było, zaufanie to podstawa - a czy jest? Na to pytanie najtrudniej pewnie odpowiedzieć.

Tojanarcyzsienazywam
Posty: 11
Rejestracja: 23 cze 2019, 20:16

Re: Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Postautor: Tojanarcyzsienazywam » 23 cze 2019, 20:19

Białołęka to ślisska sprawa. Latem pięknie, ale niechaj komunikacyjnie coś nawali to brak alternatyw :/

jako
Posty: 1
Rejestracja: 25 maja 2020, 12:28

Re: Osiedle Hemara (Warszawa) od dewelopera Profit

Postautor: jako » 25 maja 2020, 12:31

[quote="Filip_"]Ja się właśnie zastanawiam - sam deweloper wydaje się dość dziwny - "spółka rodzinna", w której zarządzie obok prezesa znajduje się (prawdopodobnie) jego żona, a rade nadzorczą sprawują rodzice. Hmm...niezły nadzór :) W internecie można znaleźć wiele negatywnych opinii zwłaszcza z lat 2009-2013r..nie wiem czy są prawdziwe / obiektywne.

skąd te informacje?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości