Dom pod 6 | Warszawa - Żoliborz | Napollo | opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
marek.kunala
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2019, 18:58

Dom pod 6 | Warszawa - Żoliborz | Napollo | opinie na forum

Postautor: marek.kunala » 25 lut 2019, 19:03

Otwieram wątek, gdyż nie znalazłem nic na temat inwestycji na forum.

Inwestycja: Dom pod 6
Deweloper: Napollo
Adres: Ficowskiego 6 (Żoliborz)
WWW: dompod6.pl

Jak pisze deweloper na swojej stronie:
W Domu pod Szóstką mieści się 105 komfortowych mieszkań o starannie zaprojektowanych rozkładach wnętrz. Większość z nich to lokale dwu- i trzypokojowe o powierzchni od 40 do 80 m², ale w ofercie nie brakuje również kawalerek i większych metraży.

Czy macie może jakieś opinie na temat dewelopera? Ktoś kupił już mieszkanie? Wszystkie informacje będą dla mnie na miarę złota.
Budynek na wizualizacjach wygląda naprawdę interesująco i mocno zastanawiam się nad zakupem mieszkania.


riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Dom pod 6 | Warszawa - Żoliborz | Napollo | opinie na forum

Postautor: riczi » 25 lut 2019, 23:57

A jak to cenowo wygląda, po ile metr kwadratowy mieszkania w Warszawie w tej inwestycji? Moim zdaniem, jeżeli chodzi o lokalizację, to jest całkiem nieźle.

peter84_WWA
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2019, 21:23

Re: Dom pod 6 | Warszawa - Żoliborz | Napollo | opinie na forum

Postautor: peter84_WWA » 22 maja 2019, 21:27

Hej!

Ja jestem po pierwszych rozmowach z deweloperem i na 99,9% to właśnie tutaj kupię mieszkanie.
Zdecydowanie jedna z fajniejszych inwestycji na Żoliborzu w tej chwili. A akurat okazało się, że moi znajomi kupili od Napollo mieszkanie na Targówku jakiś czas temu i bardzo chwalili sobie współpracę z tym dewem.


nośka
Posty: 2
Rejestracja: 19 maja 2021, 18:34

Re: Dom pod 6 | Warszawa - Żoliborz | Napollo | opinie na forum

Postautor: nośka » 19 maja 2021, 18:39

Dokładnie! Ja mieszkam też w budynku od nich i nic się nie dzieje. U mnie Nowe Południe, ale i o tej inwestycji dużo dobrego czytałam. Nie wiem, skąd te negatywne opinie, ale jak widać, czasem komuś coś się nie spodoba i lecą psujące opinie wpisy... :oops:

bosfor
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2021, 15:11

Re: Dom pod 6 | Warszawa - Żoliborz | Napollo | opinie na forum

Postautor: bosfor » 01 cze 2021, 15:14

Wprowadziłem się całkiem niedawno do Domu po 6 i:
- nie mam przecieków, ściany trzymają pion;
- wykończenie mieszkania takie, jak w umowie, jasno i klarownie określone;
- budynek dobrze usytuowany.
Sam nie myślałem wcześniej, że wybiorę Napollo, ale jestem w pełni zadowolony.



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości