Mokosfera Warszawa od Grupo Lar - opinie o inwestycji na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Mokosfera Warszawa od Grupo Lar - opinie o inwestycji na forum

Postautor: riczi » 09 kwie 2019, 15:54

Co myślicie o projekcie Mokosfera w Warszawie, za którego budowę odpowiada deweloper Grupo Lar, który swój rodowód ma chyba w Hiszpanii? Jeżeli chodzi o inwestycję, to całkiem podoba mi się jej architektura, zwłaszcza spore balkony z mlecznymi przeszkleniami. Lokalizacja jest niezła, zwłaszcza jeżeli spojrzeć na bliskość Domaniewskiej i zlokalizowanych w tym rejonie biurowców, więc jeżeli nic się nie zmieni, to pewnie takie mieszkanie dałoby się relatywnie łatwo wynająć komuś, kto tam pracuje. Jeżeli ktoś miałby do pracy w drugą stronę, to i tak chyba poruszałby się w kierunku przeciwnym do największych korków. Jakie macie opinie o inwestycji Mokosfera, może ktoś się tym podzieli na forum. A ten deweloper budował już coś w naszym mieście, wiecie coś może jakie ma opinie Grupo Lar? Chętnie bym się dowiedział czegoś więcej od kogoś, kto zamierza tam kupić mieszkanie lub już to zrobił.


zytka
Posty: 20
Rejestracja: 05 paź 2017, 0:51

Re: Mokosfera Warszawa od Grupo Lar - opinie o inwestycji na forum

Postautor: zytka » 18 kwie 2019, 11:29

Jak dla mnie niezła jest właśnie lokalizacja, jeżeli chodzi o Osiedle Mokosfera w Warszawie, to właśnie lokalizacją dla mnie ono wygrywa. Nie wiem jak długo będę mieszkała w tym miejscu, ale wyprowadzając się, raczej będę miała pewność co do tego, że mieszkanie stosunkowo łatwo się sprzeda lub wynajmie. Jak to widzicie?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości