Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Budowy nowych mieszkań i domów w Warszawie i innych miastach Mazowsza - zdjęcia, relacje, nowe informacje, ceny mieszkań.
riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Postautor: riczi » 13 cze 2019, 0:58

Ostatnio w Mordorze widziałem, że powstaje tam nowa inwestycja mieszkaniowa - Pozytywny Mokotów w Warszawie, a za jej budowę odpowiada deweloper Yareal. Macie może jakieś opinie o tej inwestycji i jej lokalizacji i może ktoś podzieli się nimi na forum? Co myślicie o ewentualnym zamieszkaniu w takim miejscu?


remik
Posty: 23
Rejestracja: 02 lut 2017, 9:43

Re: Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Postautor: remik » 15 cze 2019, 11:10

Byłem niedawno w tej okolicy i muszę przyznać, że wieczorem to miejsce nie robi najlepszego wrażenia, jest puste, jak już ludzie wyjdą z biurowców. Większość knajpek na parterach pozamykana, sklepów dużo nie ma, ogólnie takie pustkowie - niby Pozytywny Mokotów, a jednak chciałoby się tam widzieć nieco więcej życia. Wrzucę jakieś zdjęcia, bo kilka udało mi się zrobić. A może ktoś już korzystał i wie jakie ma opinie Yareal deweloper i może się jakimiś informacjami podzielić na forum?

riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Pozytywny Mokotów Warszawa od Yareal / opinie na forum

Postautor: riczi » 21 mar 2023, 22:54

Tam już chyba ogarniają III etap tego osiedla Pozytywny Mokotów w Warszawie, na wizualizacjach wygląda to całkiem ciasno, ale może ktoś ma jakieś realne zdjęcia tego, jak to wygląda teraz? Może ktoś z mieszkańców podzieli się opinią na temat tego, jak się tam żyje?



Wróć do „Nowe inwestycje mieszkaniowe w Warszawie - bloki, apartamentowce, domy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości