Budowa metra w Warszawie - dyskusja na forum i wnioski dla innych

Informacje o nowych biurowcach, budynkach użyteczności publicznych, hotelach, parkach oraz obiektach przemysłowych w Warszawie, infrastrukturze i jej remontach oraz planach rozwoju.
erni
Posty: 14
Rejestracja: 01 mar 2016, 14:37

Budowa metra w Warszawie - dyskusja na forum i wnioski dla innych

Postautor: erni » 06 sty 2017, 13:26

Skoro pojawiło się kilka informacji na forum o nowych inwestycjach w Warszawie, to ja chciałbym spytać o Warszawskie doświadczenia związane z budową i użytkowaniem metra. Może właśnie w pierwszej kolejności powinniśmy spojrzeć na to z perspektywy Krakowa i zastanowić się nad tym, czy na pewno kolej podziemna przyda się w naszym mieście :) Kiedy sam trochę mieszkałem w Warszawie, to trochę zdarzało mi się tam metrem pojeździć i to wydawało się świetnym rozwiązaniem, a jak to widzą sami mieszkańcy stolicy, jakie mają opinie o warszawskim metrze :?:

Obrazek

Z tego co wiem, to II linia warszawskiego metra ma być gotowa do 2023 roku, więc jeszcze chwilę to potrwa. Wato podejmować się takiego wysiłku i jest to warte swojej ceny :?: Teraz waży się sprawa tego, czy ruszy budowa metra w Krakowie, więc pewnie byłoby warto skorzystać z doświadczeń warszawskich przy tej okazji :) Swoją drogą stołeczne plany mają rozmach, może w naszym mieście mogłoby to mniej kosztować, w końcu to w stolicy zbudowano najdroższy stadion w Polsce. Inna sprawa, że my mamy stadion Wisły, więc wiele lepsi nie jesteśmy :/ Może jacyś mieszkańcy Warszawy się wypowiedzą w tej sprawie :?:


GokuSajan
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2017, 16:59

Re: Budowa metra w Warszawie - dyskusja na forum i wnioski dla innych

Postautor: GokuSajan » 18 kwie 2017, 11:41

Jaka legenda hehe a już myślałem ż ma być 5 linii do 2139 roku a jednak nie

karoll
Posty: 4
Rejestracja: 27 gru 2017, 22:42

Re: Budowa metra w Warszawie - dyskusja na forum i wnioski dla innych

Postautor: karoll » 04 sty 2018, 15:54

jak dla mnie metro to podstawa, fakt że jest to upierdliwe.. Mamy przychodnie na Płockiej i dojechać tam i zaparkować przy tych wykopach graniczy z cudem, a z małym dzieckiem nie jest łatwo, ale no musi to potrwać, po to żebyśmy mogli korzystać. Połowę życie mieszkałem na Kabatach i uwierz mi pamiętam stare czasy bez metra.. :)Wróć do „Warszawa: nowe biurowce, obiekty publiczne, przemysłowe i infrastruktura”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości