Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Zapraszamy do zakładania forów nowych inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Zapraszam do kontaktu z administratorem przez wiadomość prywatną w tej sprawie.
Balbii
Posty: 8
Rejestracja: 21 wrz 2018, 9:40

Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: Balbii » 21 wrz 2018, 9:50

Polecacie okolice Wilanowa? Rozważam właśnie zakup mieszkania pod wynajem albo w Oazie albo w Wilani, bo jej projekt jest bardzo w moim stylu


molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: molly » 25 kwie 2019, 18:07

Moi znajomi mega są zadowoleni że zaklepali mieszkanie na Wilanii. Kontakt z deweloperem w porządku, mają spory wybór rozkładów mieszkań (tamci się zastanawiali mnóstwo czasu :P ) a i trasa do centrum miasta będzie będzie nienajgorsza.

k.michalina
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:07

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: k.michalina » 27 maja 2019, 13:08

molly pisze:Moi znajomi mega są zadowoleni że zaklepali mieszkanie na Wilanii. Kontakt z deweloperem w porządku, mają spory wybór rozkładów mieszkań (tamci się zastanawiali mnóstwo czasu :P ) a i trasa do centrum miasta będzie będzie nienajgorsza.

A inwestycja Wiktoria to to samo co Wilania?;p Bo orientowaliśmy się jak to jest z mieszkaniami na Wilanowie i trafiliśmy własnie na Wiktorię i ogólnie nam się spodobało, tylko nie byliśmy jeszcze na spotkaniu żadnym;P I może masz jakieś dokładniejsze opinię co i jak;)


molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: molly » 28 maja 2019, 13:46

k.michalina pisze:
molly pisze:Moi znajomi mega są zadowoleni że zaklepali mieszkanie na Wilanii. Kontakt z deweloperem w porządku, mają spory wybór rozkładów mieszkań (tamci się zastanawiali mnóstwo czasu :P ) a i trasa do centrum miasta będzie będzie nienajgorsza.

A inwestycja Wiktoria to to samo co Wilania?;p Bo orientowaliśmy się jak to jest z mieszkaniami na Wilanowie i trafiliśmy własnie na Wiktorię i ogólnie nam się spodobało, tylko nie byliśmy jeszcze na spotkaniu żadnym;P I może masz jakieś dokładniejsze opinię co i jak;)

Z tego co wiem to dwie różne, ale obok siebie, taka sama architektura :p trochę gadaliśmy ze znajomymi właśnie o tym szukaniu mieszkań i całym zawirowaniem związanym z formalnościami, że czasem czuję się jakbym to ja była w trakcie szukania a nie oni:p więc mogę i Tobie doradzić jak masz ochotę, bo już mam cierpliwość w gadaniu na ten temat :D Ogólnie to co już napisałem, ze ich pierwsze wrazenia były bardzo pozytywne, a nie wiem co Cię dokladnie interesuje, wiec możesz pytac dokladnie to i ich zapytam najwyżej:p

k.michalina
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:07

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: k.michalina » 28 maja 2019, 21:13

molly pisze:
k.michalina pisze:
molly pisze:Moi znajomi mega są zadowoleni że zaklepali mieszkanie na Wilanii. Kontakt z deweloperem w porządku, mają spory wybór rozkładów mieszkań (tamci się zastanawiali mnóstwo czasu :P ) a i trasa do centrum miasta będzie będzie nienajgorsza.

A inwestycja Wiktoria to to samo co Wilania?;p Bo orientowaliśmy się jak to jest z mieszkaniami na Wilanowie i trafiliśmy własnie na Wiktorię i ogólnie nam się spodobało, tylko nie byliśmy jeszcze na spotkaniu żadnym;P I może masz jakieś dokładniejsze opinię co i jak;)

Z tego co wiem to dwie różne, ale obok siebie, taka sama architektura :p trochę gadaliśmy ze znajomymi właśnie o tym szukaniu mieszkań i całym zawirowaniem związanym z formalnościami, że czasem czuję się jakbym to ja była w trakcie szukania a nie oni:p więc mogę i Tobie doradzić jak masz ochotę, bo już mam cierpliwość w gadaniu na ten temat :D Ogólnie to co już napisałem, ze ich pierwsze wrazenia były bardzo pozytywne, a nie wiem co Cię dokladnie interesuje, wiec możesz pytac dokladnie to i ich zapytam najwyżej:p

Własnie czytając tez inne fora odniosłam wrażenie, że wstępne plany tej inwestycji są dobre. Widzialam na mapie, że obwodnica blisko, wiesz cos może czy jakos to chca rozwiązać czy przez lokalizacje jest dosyc tanio jak na Wilanow?

molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: molly » 29 maja 2019, 12:32

k.michalina pisze:
molly pisze:
k.michalina pisze:A inwestycja Wiktoria to to samo co Wilania?;p Bo orientowaliśmy się jak to jest z mieszkaniami na Wilanowie i trafiliśmy własnie na Wiktorię i ogólnie nam się spodobało, tylko nie byliśmy jeszcze na spotkaniu żadnym;P I może masz jakieś dokładniejsze opinię co i jak;)

Z tego co wiem to dwie różne, ale obok siebie, taka sama architektura :p trochę gadaliśmy ze znajomymi właśnie o tym szukaniu mieszkań i całym zawirowaniem związanym z formalnościami, że czasem czuję się jakbym to ja była w trakcie szukania a nie oni:p więc mogę i Tobie doradzić jak masz ochotę, bo już mam cierpliwość w gadaniu na ten temat :D Ogólnie to co już napisałem, ze ich pierwsze wrazenia były bardzo pozytywne, a nie wiem co Cię dokladnie interesuje, wiec możesz pytac dokladnie to i ich zapytam najwyżej:p

Własnie czytając tez inne fora odniosłam wrażenie, że wstępne plany tej inwestycji są dobre. Widzialam na mapie, że obwodnica blisko, wiesz cos może czy jakos to chca rozwiązać czy przez lokalizacje jest dosyc tanio jak na Wilanow?

O tym oczywiście wspominali, bo to jest coś co ciężko deweloperowi ukryc:p Ale akurat tu się postarali temu zapobiec troche, bo maja być te takie ekrany wygłuszające i strefy zielone oddzielające osiedle

k.michalina
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:07

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: k.michalina » 29 maja 2019, 13:25

molly pisze:
k.michalina pisze:
molly pisze:Z tego co wiem to dwie różne, ale obok siebie, taka sama architektura :p trochę gadaliśmy ze znajomymi właśnie o tym szukaniu mieszkań i całym zawirowaniem związanym z formalnościami, że czasem czuję się jakbym to ja była w trakcie szukania a nie oni:p więc mogę i Tobie doradzić jak masz ochotę, bo już mam cierpliwość w gadaniu na ten temat :D Ogólnie to co już napisałem, ze ich pierwsze wrazenia były bardzo pozytywne, a nie wiem co Cię dokladnie interesuje, wiec możesz pytac dokladnie to i ich zapytam najwyżej:p

Własnie czytając tez inne fora odniosłam wrażenie, że wstępne plany tej inwestycji są dobre. Widzialam na mapie, że obwodnica blisko, wiesz cos może czy jakos to chca rozwiązać czy przez lokalizacje jest dosyc tanio jak na Wilanow?

O tym oczywiście wspominali, bo to jest coś co ciężko deweloperowi ukryc:p Ale akurat tu się postarali temu zapobiec troche, bo maja być te takie ekrany wygłuszające i strefy zielone oddzielające osiedle

No w tym miejscu to akurat super, że o tym pomyśleli :lol:

molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: molly » 29 maja 2019, 18:51

k.michalina pisze:
molly pisze:
k.michalina pisze:Własnie czytając tez inne fora odniosłam wrażenie, że wstępne plany tej inwestycji są dobre. Widzialam na mapie, że obwodnica blisko, wiesz cos może czy jakos to chca rozwiązać czy przez lokalizacje jest dosyc tanio jak na Wilanow?

O tym oczywiście wspominali, bo to jest coś co ciężko deweloperowi ukryc:p Ale akurat tu się postarali temu zapobiec troche, bo maja być te takie ekrany wygłuszające i strefy zielone oddzielające osiedle

No w tym miejscu to akurat super, że o tym pomyśleli :lol:

Według mnie to akurat było konieczne w tym przypadku, bo niedaloby się mieszkac, a tak to jest luz ;)


k.michalina
Posty: 6
Rejestracja: 27 maja 2019, 13:07

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: k.michalina » 29 maja 2019, 21:31

molly pisze:
k.michalina pisze:
molly pisze:O tym oczywiście wspominali, bo to jest coś co ciężko deweloperowi ukryc:p Ale akurat tu się postarali temu zapobiec troche, bo maja być te takie ekrany wygłuszające i strefy zielone oddzielające osiedle

No w tym miejscu to akurat super, że o tym pomyśleli :lol:

Według mnie to akurat było konieczne w tym przypadku, bo niedaloby się mieszkac, a tak to jest luz ;)

Plusem tak blisko obwodnicy jest to, że pewnie dzieki temu ceny są znacznie niższe niż na innych osiedlach w Wilanowie:P zawsze troche w kieszeni zostanie na jakies poprawki przy odbiorze ;)

molly
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2019, 12:43

Re: Gdzie mieszkanie w stolicy / gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Postautor: molly » 29 maja 2019, 22:58

k.michalina pisze:
molly pisze:
k.michalina pisze:No w tym miejscu to akurat super, że o tym pomyśleli :lol:

Według mnie to akurat było konieczne w tym przypadku, bo niedaloby się mieszkac, a tak to jest luz ;)

Plusem tak blisko obwodnicy jest to, że pewnie dzieki temu ceny są znacznie niższe niż na innych osiedlach w Wilanowie:P zawsze troche w kieszeni zostanie na jakies poprawki przy odbiorze ;)

Racja;) Chociaż z tego co mówili znajomi, jak robili wstępny research nt. polnordu, to oni nie mieli większych problemow podczas oddawania gotowych mieszkań tj. z wykonaniem itd. Ludzie bardziej narzekali na cenę, ale na to to chyba zawsze się narzeka:p



Wróć do „Fora mieszkańców nowych osiedli mieszkaniowych w Warszawie i na Mazowszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości