Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie / jaka lokalizacja w Warszawie jest najlepsza na zakup mieszkania

Informacje o najlepszych miejscach na kupienie mieszkania w Warszawie. Także ciekawe miejsca na Mazowszu, w Warszawie i w okolicach.
riczi

Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie / jaka lokalizacja w Warszawie jest najlepsza na zakup mieszkania

Postautor: riczi » 18 lut 2022, 14:31

Jak myślicie, jaka lokalizacja jest najlepsza na zakup mieszkania w Warszawie. Chodzi mi nie koniecznie o dobre miejsca dzisiaj, bo wiadomo, w takich miejscach jest już drogo. Chodzi mi raczej o to, jaka dzielnica / osiedle mają najlepsze perspektywy rozwoju, czyli za kilka lat mocno się zmienią na plus? Na coś byście patrzyli, na jakie kryteria? Może tam, gdzie kiedyś ma przebiegać metro? A może jakieś parki większe będą budowane w Warszawie? Jak sądzicie, może podzielicie się na forum tym, jakie macie opinie?

sybil

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie / jaka lokalizacja w Warszawie jest najlepsza na zakup mieszkania

Postautor: sybil » 22 lut 2022, 13:32

Jeśli o mnie chodzi, to takie, żeby było w zasięgu stacji metra albo stacji kolejowej obsługującej ruch miejski, żeby później nie jeździć przez 1,5 godziny do pracy każdego dnia, w stronę centrum.

BasiaLatosik

Re: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie / jaka lokalizacja w Warszawie jest najlepsza na zakup mieszkania

Postautor: BasiaLatosik » 30 mar 2022, 12:50

To już wszystko zależy od osobistych preferencji każdego z nas. Ja mieszkanie kupiłam od Nexity. Osiedle golden space jest blisko dworca zachodniego, wylotu na lotnisko, więc dla męża idealnie, bo często jeździ w delegacje. Centra handlowe też są w pobliżu.

Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Warszawie forum? Ciekawe na Mazowszu”