Strona 1 z 1

Inwestycja Bemopark Warszawa - atrakcyjne mieszkania na Bemowie

: 21 wrz 2020, 20:54
autor: OŁAP
Od wielu miesięcy śledziłem postępy inwestycji BEMOPARK..; przez ostatnie 2 miesiące "przeszedłem przez wszystkie fazy" i podpisałem umowę
deweloperską, Wizje lokalne (inwestycje ma >60% zaawansowania, bez opóźnień), całość obsługi techniczno-handlowej (a ponieważ budowałem kiedyś sobie dom potrafię ocenić jej wartość...) skłaniają mnie do podzielenia się moją - b.dobrą- oceną tego tej kolejnej inwestycji doświadczonego developera (P.H.U. Partner). Ponieważ są tam jeszcze wolne mieszkania (a lokalizacja budynku jest naprawdę bardzo wyjątkowa) przy czym stan otwarty zostanie zakończony przed 31-07-2021, może warto rozważyć tę opcję i wybrać się do biura - tuż przy budowie- aby zapoznać się z dokumentacjami i poznać bieżący stan tej inwestycji ? !

Re: Inwestycja Bemopark Warszawa - atrakcyjne mieszkania na Bemowie

: 23 wrz 2020, 12:34
autor: OŁAP
Opisując powyżej moje doświadczenia, opinię i zachętę do rozważania BEMOPARK zapomniałem dodać jeszcze jedną istotną cechę: "bardzo miłą, kompetentną i otwartą na różnoraką pomoc obsługę klienta w biurze P.H.U. Partner, przy ul. Oławskiej 1. Pani Karolino, Małgosiu i panie Rafale - dziękuję i liczę, że kolejni klienci będą z kontaktu z Państwem, równie zadowoleni!