Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Informacje o najlepszych miejscach na kupienie mieszkania w Warszawie. Także ciekawe miejsca na Mazowszu, w Warszawie i w okolicach.
kubsoon
Posty: 15
Rejestracja: 07 lip 2020, 19:16

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: kubsoon » 16 lip 2020, 20:38

Może nie pod Warszawą, ale na obrzeżach ul. Płochocińska, osiedle pod dębami. Teraz kiedy na Targówku będzie metro, dojazd do centrum znacznie się skróci. A ceny za metr są naprawdę atrakcyjne.


Bronisława Gerber
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2022, 10:42

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: Bronisława Gerber » 03 sty 2022, 10:57

Mieszkania na Rembertowie mają względnie niską cenę za metr kwadratowy, a standard bytowy może okazać się bardzo wysoki. Tak właśnie jest w przypadku osiedla Młoda Wawa, które powstaje przy ulicy Młodnickiej. Buduje je deweloper Victoria Dom [victoriadom.pl], który odpowiedzialny jest za szereg inwestycji w całej Warszawie. Ulica Młodnicka to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Do Centrum jest tylko 20 minut, poza tym jest tu przyjemnie i zielono.

Bronisława Gerber
Posty: 2
Rejestracja: 03 sty 2022, 10:42

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: Bronisława Gerber » 01 lut 2022, 11:08

Pozwólcie, że podzielę się swoją refleksją odnośnie kupowania taniego mieszkania w Warszawie. Naprawdę długo szukałam. Ostatecznie zdecydowałam się na dobrego i sprawdzonego dewelopera Victoria Dom. Zachęcam do obejrzenia Miasteczka Nova Ochota, w którym mieszkam. victoriadom.pl/warszawa . Jestem nadzwyczaj zadowolona z warunków bytowych.


Aleksanderves
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2022, 9:54

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: Aleksanderves » 03 lut 2022, 10:01

Nie dawno byłem na fajnym osiedlu pod Warszawą w Nowej Woli ( Piaseczno)
Jak wybudują drogę ekspresową to będzie super połączenie do miasta.

Podrzucam link do strony inwestycji

lokumwarszawa.pl

riczi
Posty: 131
Rejestracja: 23 sty 2017, 0:43

Re: Mieszkanie pod Warszawą z dobrym dojazdem / w jakiej miejscowości kupić

Postautor: riczi » 03 lut 2022, 11:04

Aleksanderves pisze:Nie dawno byłem na fajnym osiedlu pod Warszawą w Nowej Woli ( Piaseczno)
Jak wybudują drogę ekspresową to będzie super połączenie do miasta.

Jak wybudują i kiedy wybudują - jakie tu są plany? Poza tym czy jest jakaś opcja dojeżdżania z tej lokalizacji do Warszawy jakąś komunikacją publiczną, np. pociągami? Jak to wygląda dla tego miejsca?



Wróć do „Gdzie i jak kupić mieszkanie w Warszawie forum? Ciekawe na Mazowszu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości