[II etap] Atal Residence Zabłocie Kraków - informacje ogólne i opinie

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Maciej
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:24

[II etap] Atal Residence Zabłocie Kraków - informacje ogólne i opinie

Postautor: Maciej » 08 lut 2017, 23:25

Witam czy ktoś kupił mieszkanie w II etapie?
Zdołałem się dowiedzieć, że wysokość mieszkań na wszystkich kondygnacjach wynosi 253 cm (szkoda, że nie 260cm przynajmniej), wyjątek stanowi 5 piętro, gdzie jest o 16cm wyżej.
Ciekawi mnie czy na dachu budynku będzie jakiś wspólny taras? Wnioskuję tylko z wizualizacji, nie mam żadnej wiedzy na ten temat...

Przy okazji, jeżeli ktoś posiada informacje, o których nie wiadomo powszechnie bo będę wdzięczny za udostępnienie.


szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: [II etap] Atal Residence Zabłocie Kraków - informacje ogólne i opinie

Postautor: szymek » 16 lut 2017, 9:38

Ciekawe dlaczego wysokość nowych mieszkań od Atalu na 5 piętrze, jest większa. Ale generalnie to spokojnie wystarczy.

A jeśli chodzi o otoczenie inwestycji, to interesujące, jak skończy się sprawa ewentualnej budowy parkingu wielokondygnacyjnego obok Mostu Kotlarskiego. Czy może jednak zwycięży idea postawienia tam parku :)

Z rzeczy, które mnie zastanawiają, to standard deweloperski mieszkań oddawanych przez dewelopera Atal, dokładnie, jak będą wykończone ściany, czy konieczne będzie kładzenie gładzi wszędzie, czy może jednak obejdzie się bez tego. Ktoś coś kojarzy w tym temacie, jak wyglądało to na innych inwestycjach :?:



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości