Wspólny taras na dachu dla mieszkańców Residence Zabłocie Atal II etap

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
zzz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2017, 20:15

Wspólny taras na dachu dla mieszkańców Residence Zabłocie Atal II etap

Postautor: zzz » 12 lut 2017, 11:51

Maciej pisze:Ciekawi mnie czy na dachu budynku będzie jakiś wspólny taras? Wnioskuję tylko z wizualizacji, nie mam żadnej wiedzy na ten temat...

Będzie wspólny taras dla mieszkańców zarówno w I jak i w II etapie inwestycji. Przeciez jest to widoczne na wizualizacjach


Maciej
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:24

Re: Wspólny taras na dachu dla mieszkańców Residence Zabłocie Atal II etap

Postautor: Maciej » 15 lut 2017, 22:22

zzz ale tylko z wizualizacji wnioskujesz?
Nikto nic o tym nie mówi...

Aleksandr
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:10

Re: Wspólny taras na dachu dla mieszkańców Residence Zabłocie Atal II etap

Postautor: Aleksandr » 16 lut 2017, 0:28

Maciej pisze:Nikto nic o tym nie mówi...

Pytałem o tym biuro sprzedaży. Pani mówiła że tak: Będzie wspólny taras dla mieszkańców.


szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: Wspólny taras na dachu dla mieszkańców Residence Zabłocie Atal II etap

Postautor: szymek » 16 lut 2017, 9:34

Też mi to gdzieś uciekło, a na wizualizacji, jakoś specjalnie tego nie widać, ale byłoby świetnie, mieć miejsce, z którego można podziwiać Wisłę, Kazimierz i Stare Miasto, a także po sąsiedzku się integrować z innymi mieszkańcami :) Choć też zastanawia mnie, jakie będą koszty utrzymania zieleni na dachu budynku i czy we wspólnocie będzie zgoda co do tego, że chcemy je mieć. Wiem, że zdarzały się przypadki, że zieleń na dachach budynków, była likwidowana. Ciekawe jak sprawa wygląda w przypadku inwestycji Nadwiślańska 11, jak tam sobie radzą z utrzymaniem tarasów.

zzz
Posty: 4
Rejestracja: 05 sty 2017, 20:15

Re: Wspólny taras na dachu dla mieszkańców Residence Zabłocie Atal II etap

Postautor: zzz » 16 lut 2017, 13:58

Ponoć początkowo na Nadwiślańskiej sporo mieszkańców korzystało ze wspólnego tarasu - teraz już praktycznie nikt. Takie info przekazała mi Pani z BSM. Fajnie jakby postawili na dziedzińcu betonowy stół do ping ponga co by integrować mieszkańców! :)

Maciej
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:24

Re: Wspólny taras na dachu dla mieszkańców Residence Zabłocie Atal II etap

Postautor: Maciej » 17 lut 2017, 20:26

Ja także uzyskałem dzisiaj informacje, że będą tarasy na dachu.
Ciekawy jestem dlaczego oficjalnie nie podają tej informacji do wiadomości.
Może to będzie karta przetargowa aby zachęcić do kupna "mniej atrakcyjnych" mieszkań.



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość