[I etap] Wstawianie okien w budynku - Zabłocie Residence Kraków

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

[I etap] Wstawianie okien w budynku - Zabłocie Residence Kraków

Postautor: szymek » 11 kwie 2017, 21:53

Jak byłem ostatnio na budowie, to widziałem, że deweloper Atal zaczął już wstawiać okna w budynku pierwszego etapu inwestycji Zabłocie Residence, więc robota idzie najwyraźniej całkiem sprawnie :) Inna sprawa, że mam trochę mieszane uczucia, jak widzę, że wstawiane są okna do budynku, który jeszcze jest stawiany, leje się beton, zrobione są zbrojenia itp.

Obrazek

A swoją drogą, to nie wiecie, jakie okna są wstawiane przez Atal w budynku, ile będą miały szyb oraz od jakiego producenta pochodzą :?: Ciekawi mnie, jak będzie z nawiewnikami w nich, mam nadzieję, że zamontują jakieś rozsądne, a nie takie, przez które będzie wiało w mieszkaniu i wywiewało ciepło. Ktoś ma w tej sprawie jakieś informacje i może się podzielić :?:

Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość