Umowa deweloperska z deweloperem Atal opinie / sprawdzenie - Residence Zabłocie

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
2017aa
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2017, 17:37

Umowa deweloperska z deweloperem Atal opinie / sprawdzenie - Residence Zabłocie

Postautor: 2017aa » 10 paź 2017, 11:47

Czy ktoś z przyszłych mieszkańców wprowadzal poprawki do umowy deweloperskiej? Zastanawiam się na ile warto się tej umowie przyglądnąć i czy ewentualnie udałoby się coś zmienić... Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam


robertinho
Posty: 21
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:43

Re: Umowa deweloperska z deweloperem Atal opinie / sprawdzenie - Residence Zabłocie

Postautor: robertinho » 10 paź 2017, 14:36

2017aa pisze:Czy ktoś z przyszłych mieszkańców wprowadzal poprawki do umowy deweloperskiej? Zastanawiam się na ile warto się tej umowie przyglądnąć i czy ewentualnie udałoby się coś zmienić... Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

U siebie robiłem jedynie drobne korekty. Ogólnie w mojej ocenie, popartej konsultacji z dwiema znajomymi osobami, które działają w tej branży, umowa nie ma żadnych kruczków prawnych, ani gorących punktów. Oczywiście mimo tego zawsze warto samemu przejrzeć.

2017aa
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2017, 17:37

Re: Umowa deweloperska z deweloperem Atal opinie / sprawdzenie - Residence Zabłocie

Postautor: 2017aa » 11 paź 2017, 19:25

robertinho pisze:
2017aa pisze:Czy ktoś z przyszłych mieszkańców wprowadzal poprawki do umowy deweloperskiej? Zastanawiam się na ile warto się tej umowie przyglądnąć i czy ewentualnie udałoby się coś zmienić... Dziękuję z góry za odpowiedź. Pozdrawiam

U siebie robiłem jedynie drobne korekty. Ogólnie w mojej ocenie, popartej konsultacji z dwiema znajomymi osobami, które działają w tej branży, umowa nie ma żadnych kruczków prawnych, ani gorących punktów. Oczywiście mimo tego zawsze warto samemu przejrzeć.

super, dziękuję za odpowiedź!



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości