Zakończenie budowy I Etapu inwestycji Atal Zabłocie Kraków

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Pol-Can
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2018, 8:27

Zakończenie budowy I Etapu inwestycji Atal Zabłocie Kraków

Postautor: Pol-Can » 19 lut 2018, 8:42

Czy ktoś wie, kiedy nastąpi zakończenie I Etapu ? w biurze na Piastowskiej nie chcą się deklarować z datami, odsyłają do kierowników budowy którzy odsyłają do umowy. Umowa nie podaje żadnej konkretnej daty, tylko nie później niż..... . Jak wiadomo, z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem trzeba podać datę odbioru mebli kuchennych czy zamówić drzwi (czas oczekiwania w moim przypadku 8 tyg.)
Pracownicy wykończenia wnętrz mają umówione terminy na kilka miesięcy na przód i chcą konkretnej daty rozpoczęcia prac. Przecież nie umówię się z nimi, pomiędzy kwietniem a sierpniem.


szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: Zakończenie budowy I Etapu inwestycji Atal Zabłocie Kraków

Postautor: szymek » 19 lut 2018, 10:21

Ma ktoś jakieś aktualne zdjęcia może tego, jak wygląda teraz nasze osiedle na Zabłociu i podzieli się, ewentualnie napisze, ile jeszcze zostało do zrobienia i jak teraz wygląda budowa? :)

kryszard
Posty: 3
Rejestracja: 22 cze 2017, 3:47

Re: Zakończenie budowy I Etapu inwestycji Atal Zabłocie Kraków

Postautor: kryszard » 20 lut 2018, 1:51

Jakieś trzy tygodnie temu oglądałem swoje mieszkanie, do którego według umowy dostanę kluczę przed końcem maja. Pani z biura sprzedaży dała mi do zrozumienia, że terminy w umowach są dość precyzyjne i raczej nie będzie to miesiąc wcześniej. W zależności od momentu podpisania umowy deweloperskiej terminy były też ustalane na koniec kwietnia lub czerwca.


robertinho
Posty: 21
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:43

Re: Zakończenie budowy I Etapu inwestycji Atal Zabłocie Kraków

Postautor: robertinho » 21 lut 2018, 14:46

Budowa etapu 1 ma być zakończona do końca marca 2018.
Etap drugi ma być dokończony do końca maja 2018.

aggie
Posty: 2
Rejestracja: 28 lut 2017, 12:47

Re: Zakończenie budowy I Etapu inwestycji Atal Zabłocie Kraków

Postautor: aggie » 02 mar 2018, 13:55

Rozmawiałam dziśz działem obsługi posprzedażowej i przekazano mi, że na budowie są opóźnienia, liczone raczej w miesiącach. W przypadku pierwszego etapu obecnie szacują opóźnienie prac na około dwa miesiące, w przypadku drugiego Pani nie była w stanie go podać i odesłała do kontaktu mailowego, ale przekazała, że na pewno terminy oddania mieszkań się przesuną. Atal planował informować o opóźnieniach na około miesiąc przed datą odbioru mieszkania, którą mamy zapisaną w umowach deweloperskich (część osób z I etapu podobno została już poinformowana mailowo przez Atal). Nie chciano podać informacji skąd opóźnienie wynika.

szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: Zakończenie budowy I Etapu inwestycji Atal Zabłocie Kraków

Postautor: szymek » 09 sie 2018, 10:54

Jak Wam się podoba osiedle Zabłocie Residence? Ja prawdę mówiąc, liczyłem na to, że będzie nieco więcej przestrzeni, ale też nie jest źle.

Obrazek

Dobrze, że płytką elewacyjną, została wykończona także wewnętrzna strona bloków, a nie tylko front od ulicy :) Niezbyt podobają mi się też te stacje trafo, szkoda, że nie zostały jakoś lepiej wkomponowane w osiedle.

Obrazek

Za to robotę robi nowy Park Stacja Wisła stworzony w sąsiedztwie osiedla. Bardzo przyjemnie można w nim odpocząć, jest nawet knajpka, można posiedzieć, blisko bloku, ale nie w samym bloku :)



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości