[Etap. I] Odbiór nowego mieszkania od dewelopera Atal w Zabłocie Residence

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
jakubiakuellen
Posty: 99
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

[Etap. I] Odbiór nowego mieszkania od dewelopera Atal w Zabłocie Residence

Postautor: jakubiakuellen » 11 maja 2018, 14:40

Odbiór mieszkań w 1 etapie będzie pod koniec sierpnia, a dla tych co brali w pakiecie z wykończeniem wówczas w listopadzie.


wojtekb
Posty: 6
Rejestracja: 23 kwie 2017, 22:42

Re: [Etap. I] Odbiór nowego mieszkania od dewelopera Atal w Zabłocie Residence

Postautor: wojtekb » 11 maja 2018, 17:35

jakubiakuellen pisze:Odbiór mieszkań w 1 etapie będzie pod koniec sierpnia, a dla tych co brali w pakiecie z wykończeniem wówczas w listopadzie.

Atal dziś rozesłał informacje, że uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a niektórym osobom już nawet przedstawił majowe terminy odbiorów.

Także nie wiem skąd masz to info, ale jeśli źródło jest to samo co w innym poście (dotyczącym uchylania pnb dla III etapu), to radzę zmienić źródło.

Pozdrawiam,

jakubiakuellen
Posty: 99
Rejestracja: 10 kwie 2017, 22:23

Re: [Etap. I] Odbiór nowego mieszkania od dewelopera Atal w Zabłocie Residence

Postautor: jakubiakuellen » 31 lip 2018, 2:12

wojtekb pisze:
jakubiakuellen pisze:Odbiór mieszkań w 1 etapie będzie pod koniec sierpnia, a dla tych co brali w pakiecie z wykończeniem wówczas w listopadzie.

Atal dziś rozesłał informacje, że uzyskał pozwolenie na użytkowanie, a niektórym osobom już nawet przedstawił majowe terminy odbiorów.

Także nie wiem skąd masz to info, ale jeśli źródło jest to samo co w innym poście (dotyczącym uchylania pnb dla III etapu), to radzę zmienić źródło.

Pozdrawiam,

Info z maja, także od tego czasu minęło sporo czasu ;)


Nowy
Posty: 1626
Rejestracja: 05 lip 2015, 13:43

Re: [Etap. I] Odbiór nowego mieszkania od dewelopera Atal w Zabłocie Residence

Postautor: Nowy » 31 lip 2018, 10:42

Osiedle wygląda na prawie skończone, widziałem kręcących się po nim ludzi, to już właściciele mieszkań w trakcie wykończeń czy jeszcze mieszkania nie są oddawane?

robertinho
Posty: 21
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:43

Re: [Etap. I] Odbiór nowego mieszkania od dewelopera Atal w Zabłocie Residence

Postautor: robertinho » 31 lip 2018, 16:43

Nowy pisze:Osiedle wygląda na prawie skończone, widziałem kręcących się po nim ludzi, to już właściciele mieszkań w trakcie wykończeń czy jeszcze mieszkania nie są oddawane?

Sporo mieszkań jest już oddanych, część osób już mieszka.



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości