Stacja trafo na osiedlu i jej ewentualna uciążliwość - Zabłocie Residence

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Olena
Posty: 3
Rejestracja: 17 sie 2018, 22:28

Stacja trafo na osiedlu i jej ewentualna uciążliwość - Zabłocie Residence

Postautor: Olena » 17 sie 2018, 22:32

Czy stacja trafo juz dziala? I jeszli tak, to czy nie jest glosna? Zarezerwowalam mieszkanie w atal 2 na parterze obok nej i teraz sie zastanawiam, czy ta stacja nie bedzie przeskadzala


szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: Stacja trafo na osiedlu i jej ewentualna uciążliwość - Zabłocie Residence

Postautor: szymek » 19 sie 2018, 23:24

Zakładam, że stacja trafo na osiedlu już działa, skoro w blokach mieszkają już ludzie. Ale to chyba nie jest coś specjalnie uciążliwego. Zresztą takie instalacje widuje się na wielu osiedlach, więc można zawsze przejść się w ich okolice i posłuchać, czy stacja trafo / transformatorowa wydaje jakieś uciążliwe dźwięki. Ja nigdy nic takiego nie słyszałem :)

mon
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2018, 20:02

Re: Stacja trafo na osiedlu i jej ewentualna uciążliwość - Zabłocie Residence

Postautor: mon » 26 lis 2018, 20:03

A czy ta stacja nie jest w jakiś sposób szkodliwa dla mieszkańców?


Xaron
Posty: 58
Rejestracja: 09 sty 2018, 20:12

Re: Stacja trafo na osiedlu i jej ewentualna uciążliwość - Zabłocie Residence

Postautor: Xaron » 27 lis 2018, 15:25

Jest szkodliwa dla mieszkańców. Jak się wejdzie do środka i się dotknie nieodpowiedniego przewodu to może nawet zabić.
Ekspertem nie jestem ale jeśli to taka mała stacja to raczej bym się nią nie przejmował, jedynie może wpłynąć na zakłócenia (radia, telewizji itp) o ile została wykonana zgodnie ze wszystkimi normami.



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości