Internet w Zabłocie Residence / jaki dostawca internetu na osiedlu

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Kubens_Rubens
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2018, 13:21

Internet w Zabłocie Residence / jaki dostawca internetu na osiedlu

Postautor: Kubens_Rubens » 04 lis 2018, 13:52

Witam forumowiczów z Zabłocia,

czy ktoś mógłby zarekomendować dostawcę Internetu na terenie ZR? Ewentualnie przestrzec przed którymś z nich? Z wstępnego przeglądu ulotek w skrzynkach wynika że jest dosyć spory wobór od ogólnokrajowych dużych operatorów jak UPC, Orange do lokalnych jak naszasiec.net czy ISTS, większość oferujących światłowód.
Byłbym wdzięczny za opinie na ten temat.

Dziękuje
Kuba


Kubens_Rubens
Posty: 2
Rejestracja: 04 lis 2018, 13:21

Re: Internet w Zabłocie Residence / jaki dostawca internetu na osiedlu

Postautor: Kubens_Rubens » 09 wrz 2019, 20:01

Dziękuje za wysyp odpowiedzi, trochę zajęło mi przeanalizowanie wszystkich, ze swojej strony dodam tylko że zdecydowałem się na ISTS i po prawie rocznym użytkowaniu ogólnie jestem zadowolony. Panowie instalatorzy może nie popisali się kunsztem zaprawiania końcowych elementów sieci w mieszkaniu ale dostępność samej usługi oceniam pozytywnie. W trakcie tego prawie rocznego okresu użytkowania zaobserwowałem dwa lub trzy incydenty braku Internetu (nie problemów z łącznością ale totalnego odcięcia) nie trwały one jednak uciążliwie zbyt długo. W wybranym przeze mnie pakiecie 100 Mb/s speedtest pokazuje od 174 do 92 Mbps download i 74 do 72 Mbps upload, ping 10-15 ms.

Jeszcze raz dziękuje za żywą dyskusję, pozdrawiam
Kubens



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości