Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
Maciej
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:24

Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: Maciej » 03 sty 2017, 10:08

Może wróćmy do tematu samej inwestycji.
Czy ktoś wie jak będzie wyglądać III etap? Czy cały teren będzie ogrodzony? Czy będzie monitoring?


szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: szymek » 07 sty 2017, 1:18

Ogólnie o III etapie niewiele chyba jeszcze wiadomo, trudno powiedzieć, czy Atal wie wszystko o nim dokładnie :) Ale pewnie jak już zacznie powstawać i trafi do sprzedaży, to wszyscy poznamy szczegóły na jego temat :) A pewnie nastąpi to w niedalekiej przyszłości, bo mieszkania w Krakowie, na Zabłociu nieźle się sprzedają.

Magda
Posty: 1
Rejestracja: 25 sty 2017, 15:26

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: Magda » 25 sty 2017, 15:28

Podobno III etap inwestycji ma ruszyć na przełomie I i II kwartału.
Zarówno sprzedaż jak i budowa.


adaam
Posty: 12
Rejestracja: 19 kwie 2017, 12:22

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: adaam » 19 kwie 2017, 12:43

Czy ma ktoś jakieś przecieki dotyczące III etapu? Jedyne co wiem na ten moment to ze budowa ruszy w tym roku. Nie chcą zdradzić najbardziej istotnej dla mnie osobiscie wiadomosci, mianowice ile kondygnacji bedzie liczyć budynek. Inzynier budowy twierdzil w pazdzierniku ze bedzie to 8 kondygnacji, czyli tyle ile poprzednie etapy, ale Panie z biura sprzedazy konskekwentnie zaprzeczaja ze znane sa jakiekolwiek szczegoly na ten moment.

drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: drabka » 21 kwie 2017, 8:44

To jak się tego dowiedzieć?
Ostatnio zmieniony 28 kwie 2017, 8:49 przez drabka, łącznie zmieniany 1 raz.

robertinho
Posty: 21
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:43

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: robertinho » 21 kwie 2017, 9:57

Ja z kolei rozmawiając w biurze sprzedaży dowiedziałem się, że budynek ma być tego samego typu, co pozostałe dwa. Oczywiście, nikt nie chciał tego potwierdzić w żaden sposób dopóki nie będzie "oficjalnej" informacji na ten temat. Aczkolwiek nie spodziewałbym się niczego odbiegającego znacznie od reszty.

drabka
Posty: 22
Rejestracja: 06 kwie 2017, 13:02

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: drabka » 28 kwie 2017, 8:52

A to jest dobra wiadomość! Pozostałe budynki są w porządku więc spokojna głowa. W ogóle ta lokalizacja jest bardzo dobra, mam nadzieję że będzie tam dużo zieleni, może będzie można tam coś dosadzić na własną rękę? Tak gdzie siostra mieszka, mieszkańcy dosadzili sobie magnolię i jakieś ozdobne klony, ładnie to wygląda.

adaam
Posty: 12
Rejestracja: 19 kwie 2017, 12:22

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: adaam » 15 wrz 2017, 0:39

pozwolenie na budowe dla III etapu juz jest - zostalo jednak zaskarzone przez sasiadow Garden Residence i w tym momencie sprawa znajduje sie w sadzie drugiej instancji

Wedlug planow etap III ma liczyc 8 kondygnacji (niewielka tylko czesc budowy bedzie miala 5 pieter czyli 6 kondygnacji)


2017aa
Posty: 4
Rejestracja: 19 wrz 2017, 17:37

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: 2017aa » 19 wrz 2017, 17:39

czy ktoś może wie, co z tą działką na rogu ul Zabłocie i Przemysłowej? deweloper zamierza ją kupić czy jest "nie do ruszenia"?

robertinho
Posty: 21
Rejestracja: 28 lut 2017, 13:43

Re: Residence Zabłocie od Atal - III etap nowego osiedla na Zabłociu w Krakowie

Postautor: robertinho » 20 wrz 2017, 10:47

2017aa pisze:czy ktoś może wie, co z tą działką na rogu ul Zabłocie i Przemysłowej? deweloper zamierza ją kupić czy jest "nie do ruszenia"?

Atal próbował ją kupić, ale właściciel najwyraźniej postawił wysoko poprzeczkę, bo się nie udało. Nie wiem czy będą próbować dalej.



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości