Budowa przez Atal I etapu inwestycji Residence Zabłocie w Krakowie

Forum mieszkańców Osiedle Atal Residence Zabłocie w Krakowie, którego budowniczym jest deweloper Atal. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
MarcinJ
Posty: 435
Rejestracja: 29 sie 2015, 19:59

Budowa przez Atal I etapu inwestycji Residence Zabłocie w Krakowie

Postautor: MarcinJ » 05 sie 2016, 13:15

A ja byłem się niedawno przejść po okolicy i widziałem, że Atal Residence Kraków na Zabłociu rośnie całkiem szybko :) A nawet już zaczął powstawać poziom parteru :)

Obrazek

Zakładam, że ta woda na dnie garażu podziemnego, to deszczówka, a nie z Wisły :)

Obrazek
Obrazek

W każdym razie widać tu dobrze, że deweloper Atal nie próżnuje na tej budowie i prace sprawnie posuwają się do przodu. I chyba też nowe mieszkania na Zabłociu w Krakowie nieźle się sprzedają w tej inwestycji, tak przynajmniej wynikałoby z artykułu, który został wrzucony powyżej. Są tu przyszli mieszkańcy i mogą opisać jak to widzą :?: :)


szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

Re: Budowa przez Atal I etapu inwestycji Residence Zabłocie w Krakowie

Postautor: szymek » 07 sty 2017, 1:13

Ma ktoś może, jakieś bardziej aktualne zdjęcia, na których byłoby widać, jak idzie budowa pierwszego etapu inwestycji Zabłocie Residence :?: Trochę czasu nie było mnie w okolicy prowadzenia prac, a przypuszczam, że zaszły tam spore zmiany, bo chyba deweloper Atal całkiem szybko buduje swoje inwestycje :) Jeśli ktoś ma jakieś informacje na ten temat, niech podzieli się na forum!

Maciej
Posty: 14
Rejestracja: 02 sty 2017, 22:24

Re: Budowa przez Atal I etapu inwestycji Residence Zabłocie w Krakowie

Postautor: Maciej » 11 sty 2017, 22:52

Na stronie inwestycji są aktualne zdjęcia z budowy


Aleksandr
Posty: 4
Rejestracja: 03 sty 2017, 17:10

Re: Budowa przez Atal I etapu inwestycji Residence Zabłocie w Krakowie

Postautor: Aleksandr » 02 lut 2017, 19:29

Nowy zdjęcia od 2017.01.27 na stronie inwestycji.

szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

[I etap] Residence Zabłocie - Atal buduje nowe mieszkania w Krakowie w Krakowie

Postautor: szymek » 11 kwie 2017, 22:01

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

szymek
Posty: 74
Rejestracja: 07 sty 2017, 1:00

[I etap] Residence Zabłocie - Atal buduje nowe mieszkania w Krakowie w Krakowie

Postautor: szymek » 11 kwie 2017, 22:17

Kilka zdjęć, na których można zobaczyć, jak idzie budowa projektu Residence Zabłocie - etap pierwszy głównie tu widać, bo i jego jest najwięcej. Jak widać, powstaje tam już 7 piętro bloku, czyli wszystko idzie całkiem nieźle. Jak na razie wszystko jest lane z betonu, więc wygląda na to, że cały blok będzie wykonany w takiej technologii.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Rzut na budowę z nieco dalszej perspektywy, na zdjęciu widać także, że coś robią ze starym budynkiem fabryki Miraculum, więc pewne jakiś ślad po dawnych zakładach tam zostanie :) Jest sporo przestrzeni przed tą inwestycją, miejmy nadzieję, że tak zostanie też w przyszłości :)

Obrazek

Swoją drogą na budowie widać flagi, z których wynika, że budowę prowadzi generalny wykonawca Grimbud, a gdzieś czytałem w jakimś wywiadzie z szefem Atala, że zajmują się także generalnym wykonawstwem swoich inwestycji, dzięki czemu mogą je realizować taniej i lepiej, mieć nad wszystkim pełną kontrolę. Wygląda na to, że jednak korzystają też z pomocy zewnętrznych form działających w branży budowlanej.



Wróć do „Residence Zabłocie Kraków od Atal - forum mieszkańców osiedla”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości