Osiedle Mieszkaj w Mieście (Kraków) - wszystkie etapy zdjęcia / opinie o użytkowaniu
Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście (Kraków) - wszystkie etapy zdjęcia / opinie o użytkowaniu
radni to wszystko opóźniają. No wizka fajna tylko kiedy zaczną budowac kolejne etapy. Ludzie by chcieli juz mieszkać 
Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście (Kraków) - wszystkie etapy zdjęcia / opinie o użytkowaniu
terens pisze:Mar G pisze:wiadomo - będzie tego dużo
Czy to wizualizacje z wniosku o ZPI, który ten inwestor zgłaszał w mieście? W końcu jak Rada Miasta się do tego odniosła? Bo tam chyba była na zachętę budowa kładki nad ul. Armii Krajowej do nowego węzła przesiadkowego.
wszystko na dobrej drodze. władze miasta klaskają uszami z zachwytu
trwają konsultacje z mieszkańcami
https://dzielnica6.krakow.pl/2026/04/03 ... nie-planu/
Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości