Osiedle Mieszkaj w Mieście (Kraków) - wszystkie etapy zdjęcia / opinie o użytkowaniu

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
pozdro
Posty: 2824
Rejestracja: 08 mar 2016, 17:33

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście (Kraków) - wszystkie etapy zdjęcia / opinie o użytkowaniu

Postautor: pozdro » 20 kwie 2026, 18:50

radni to wszystko opóźniają. No wizka fajna tylko kiedy zaczną budowac kolejne etapy. Ludzie by chcieli juz mieszkać :D


Mar G
Posty: 3870
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Osiedle Mieszkaj w Mieście (Kraków) - wszystkie etapy zdjęcia / opinie o użytkowaniu

Postautor: Mar G » 20 kwie 2026, 21:10

terens pisze:
Mar G pisze:wiadomo - będzie tego dużo

Czy to wizualizacje z wniosku o ZPI, który ten inwestor zgłaszał w mieście? W końcu jak Rada Miasta się do tego odniosła? Bo tam chyba była na zachętę budowa kładki nad ul. Armii Krajowej do nowego węzła przesiadkowego.


wszystko na dobrej drodze. władze miasta klaskają uszami z zachwytu

trwają konsultacje z mieszkańcami

https://dzielnica6.krakow.pl/2026/04/03 ... nie-planu/



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości