Mieszkaj w Mieście / Wizjonerów Kraków - etap IV - zdjęcia z budowy / opinie

Forum mieszkańców Osiedla Wizjonerów / Mieszkaj w Mieście Kraków (MWM), którego budowniczym jest deweloper Henniger Investment. Opinie, wybór mieszkania, lokalizacja, ceny, budowa bloku i sprawy mieszkańców.
mikrus
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Mieszkaj w Mieście / Wizjonerów Kraków - etap IV - zdjęcia z budowy / opinie

Postautor: mikrus » 01 lip 2020, 0:21

A jakby ktoś jeszcze chciał zobaczyć, jak idzie budowa kolejnego etapu osiedla Mieszkaj w Mieście, to byłem jakiś czas temu w okolicy i zrobiłem kilka zdjęć.


mikrus
Posty: 54
Rejestracja: 07 sty 2017, 23:56

Re: Mieszkaj w Mieście / Wizjonerów Kraków - etap IV - zdjęcia z budowy / opinie

Postautor: mikrus » 01 lip 2020, 0:28

Kolejne budynki osiedla są już niemal gotowe, przynajmniej w stanie surowym otwartym lub zamkniętym.

Obrazek

Ciekawe, jaką elewację będzie miał ten budynek, czy też zieloną czy sprawią mu jakąś inną.

Obrazek

Nieźle prezentują się te duże okna, pewnie dadzą sporo światła w mieszkaniach.

Obrazek

Choć też mam wrażenie, że te etapy są nieco bardziej gęste, niż pierwsze, jak myślicie?

foxxy
Posty: 4
Rejestracja: 03 lip 2020, 14:16

Re: Mieszkaj w Mieście / Wizjonerów Kraków - etap IV - zdjęcia z budowy / opinie

Postautor: foxxy » 03 lip 2020, 14:19

Pierwsze etapy wyglądały ładnie i koncepcja była w miarę spójna. Obecnie budowane bloki są coraz wyższe i ich rozmieszczenie stanowczo się zacieśnia. Myślałem o zakupie mieszkania w tej inwestycji dla siebie, niestety nowe etapy totalnie mi się nie podobają. Na pewno nie są warte tych ponad 10 tys/m2.


Mar G
Posty: 3149
Rejestracja: 24 sty 2019, 10:20

Re: Mieszkaj w Mieście / Wizjonerów Kraków - etap IV - zdjęcia z budowy / opinie

Postautor: Mar G » 05 lip 2020, 11:30

foxxy pisze:Pierwsze etapy wyglądały ładnie i koncepcja była w miarę spójna. Obecnie budowane bloki są coraz wyższe i ich rozmieszczenie stanowczo się zacieśnia. Myślałem o zakupie mieszkania w tej inwestycji dla siebie, niestety nowe etapy totalnie mi się nie podobają. Na pewno nie są warte tych ponad 10 tys/m2.


Dodatkowo umiejscowione przy magistrali kolejowej.



Wróć do „Mieszkaj w Mieście / Osiedle Wizjonerów Kraków (MWM) - forum mieszkańców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości